Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çok Güzel Kız Çocukları Görmek

Rüyada çok güzel kız çocukları görmek neye delalettir?

Merhaba, ben kpss ye hazırlanıyorum, çok stres ve sıkıntı içindeyim, gerçekten çok stresteyim ve dün gece rüyamda bembeyaz ve masmavi gözleri olan kız çocukları gördüm, “keşke Allah tüm insanları da böyle yaratsa, ne kadar güzeller” dedim ancak onların tehlikeli gibi olduklarını hissettim, yani sanki bu dünyadan değillerdi, aşırı beyazlardı, rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler. Meleğin rüyası. 04 Ekim 2012, 10:50

Rüyanın ana unsurları kız çocukları, güzel bebekler, bembeyaz kız çocuğu, mavi gözlü çocuklar, dünya dışı insanlar, uzaylı çocuklar.

Rüyada çok güzel kız çocukları görmek tabiri

Sevgili Melek,

Rüyan çok kıymetli olduğu için buraya yani özel rüya tabirleri bölümüne taşıyıp, buradan cevaplıyorum. Rüyanız gerçekten çok değerli rüyadır ve önemli mesajlar vermektedir. Önce bir noktaya dikkat çekmek istiyorum. Bende dahil dünyadaki milyarlarca insanın mavi göze ( veya yeşil göz, gri göz ) hayranlığı vardır, bunun nedenini hiç düşündünüz mü?

İnsanlık yaratıldığında, Adem ve Havva’dan itibaren gözlerimiz kahverengi imiş. Binlerce yıl içinde genetik bozulma, güneş ışığının etkileriyle insan göz rengi çeşitlilik kazanmış. Farklı göz renklerinin oluşmasında genetik bozulma söz konusudur. Mavi, yeşil renkli gözler dünya üzerinde kahverengi göze göre az oldukları için çekici gelmektedir. Kuzey ülkelerinde durum bunun tersidir. Oralarda koyu renk gözlere hayranlık vardır.

Bu bilgi ışığında rüyanızın verdiği mesaja gelirsek, rüyanız; gerçek yaşamınızda konuya tam hakim olmadan yargıya varmamanız, hüküm vermemeniz gerektiğini belirtmektedir. Sizinde yazdığınız gibi çok güzel olduğunu düşündüğünüz, (Allah Korusun) neredeyse Allah’ın işine karıştığınız hükmünüz sonrasında onların dünya dışı varlıklar olabileceğini hissetmişsiniz.

Son söz Allah işini en iyi bilendir, bizlere düşen ona iyi kul olmak, onun bize emanet ettiklerine iyi sahip çıkmaktır. Başarılar, daha az stresli günler dilerim.

“Rüyada Çok Güzel Kız Çocukları Görmek” için 2 yanıt

Bn rüyamda çok güzel bir kız bebek gördüm kar gibi ve mavi gözlü idi, fıldır fıldırdı bakışları, yol çok kalabalıktı yayan yürürken bir çocuk oğlan kardeşime taş atarken bebeğime geldi, kızdım annesine de söyledim, sahip çıkın oğlunuza bebeğime taş geldi o daha küçük dedım, sonra kızım kucağımda ben küçüğüm dedi şaşırdım

Rüyada iki kız bebek görmek
Ben rüyamda iki kız bebek gördüm ikisi de çok güzeldi. Benim çocuğumdu ikisi de, fakat eski sevgilim vermiyordu, ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir