Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çok Kalabalık Bir Ortam Görmek

Rüyada çok kalabalık bir ortam görmek tabiri nedir?

Rüyamda çok kalabalık bir ortamdayım. Ailemle beraberim, orası cenazesi olan insanların toplandığı yermiş ve bütün o insanların hep cenazesi varmış. bizde bir tanıdığımızın cenazesi için gitmişiz oraya. Ama bir terslik var. Çünkü cenaze sahibi oynuyor ve ben buna kızıp çok fazla ağlıyorum. o kadar çok ağlıyorum ki tarif edemem. Ama cenaze için değil, adama sinirlendiğim için.

Neyse sonra biz çıkıyoruz, önümüzde upuzun ıssız ışıksız bir yol var. Gideceğimiz yere gitmemiz için o yolu geçmemiz gerekiyor. Yanımda iki tane kuzenimde var. biz yola çıkıyoruz, biraz ilerliyoruz yollarda Kuran’ı Kerimler yırtılmış yerlere saçılmış. belli aralıklarla bunu görüyoruz ve toplayıp yüksek yerlere bırakıyoruz. Geliyoruz eve, sonra tekrar oraya gitmemiz gerekiyor annemlerle, arabaya biniyoruz bu sefer. yanımızda ufak çocuklu bir komşumuzda var. Aynı yere gidiyoruz ama alternatif yol kullanıyoruz. bir orman yoluna giriyoruz ki ben ömrümde öyle güzel bir yol, öyle renkli bir orman görmedim. orman doğal bir orman değil belli ama o kadar huzur verici bir yer ki etraftan gözümü alamıyorum. NE OLURSUNUZ YORUMLAYIN MERAKTAN ÖLMEK ÜZEREYİM.

Kimden: dilara
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: dudağımda yara çıktığı için sinirli.
Anahtar kelimeler: cenaze yeri, orman, kuranı kerim

Rüyada çok kalabalık ortam görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kalabalık görmek, kavgasız, gürültüsüz ise iyidir. Rüyada kalabalık gören kimsenin işinde tüm engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır. Cenaze sahibinin oynaması, yakında çok şaşıracağınız bir şeylere şahit olacağınızı gösterirken rüyanın son bölümü ise tüm hayallerinize kavuşacağınızı, hayırlı gelişmeleri işaret etmektedir.

“Rüyada Çok Kalabalık Bir Ortam Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bizim evin önünde bir kalabalık vardı, bir kadın konuşma yapıyordu, sonra karşı komşunun damında üç tane beyaz at gördüm, bu atların saçları uzundu ve çok bakımlı atlardı, sonra ben atların yanına gittim. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci, stresli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir