Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çok Karışık Bir Rüya Görmek

Rüyada çok karışık bir rüya görmek neye işarettir?

Rüya başlığı: dünyanın sonunu, kıyameti, kıyamet gününü gördüm.

Rüya detayı: ben 26 yaşında polis memuru adayı bekarım kısa süre sonra evlenmeyi düşünüyorum. Rüyamda bir eski araba ile yolda gidiyorum ortalık karanlık her yer yanıyor arabamın tek farı yanıyor ve trafik o kadar çok karışık ki araba sürmek çok zor ama yinede sürüyorum ve bir yol var aşağısı deniz, virajı alıyorum deniz ayağımın altında bir direksiyon kırsam uçabilirim fakat yolda ilerlemeye devam ediyorum

Birden denizden bir çok büyük kurbağa çıkıyor denizin ortasından bana diyor ki “bütün küçük alametler gerçekleşti bende aileme haber vermek istiyorum onlarda çok sakin bir deniz kıyısında güneşleniyor” sonrasında ise ben yanlarına gidiyorum annem diyor ki “benim oğlumun gözleri çok güzeldir” diyor bir yakınındaki birine o kişide diyor ki “ne zamandır yanındayım ben hiç fark etmemiştim gözlerinin güzelliğini” diyor (bu orta yaşlı birisiydi galiba tam hatırlamıyorum) bende “benim gözlerim ela çok renk değiştirir ondan” diyorum ve rüya bitiyor çok saçma ama değerlendirirseniz sevinirim. 09 Aralık 2009, 01:17.

Rüyada çok karışık bir rüya görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada araba görmek bağımsızlık ve hayatını kontrol edebilme derecenizi gösterir. Kullandığınız arabanın eski olması, uçurum kenarında olmanız,, yoğun trafik önünüzdeki yıllarda biraz sıkıntılar çekeceğinin işaretini vermektedir. Anne görmek sevinç dünyanın şerefi, en hayırlı murat, vatan anlamlarına gelir.

“Rüyada Çok Karışık Bir Rüya Görmek” için 2 yanıt

Selam abiler, ben 11 yaşındayım, rüyamda araba sürüyordum, tabi bu biraz komik ama napıyım, sizden bunun cevabını en kısa sürede beklerim
Yazar kadir.

Kadir selam,
Rüyada araba sürdüğünü görmek hiçte komik değil, tam tersine senin hakkında olumlu şeyler anlatmaktadır.
Araba rüyalarında aracı kimin sürdüğü çok önemlidir. Eğer aracı siz kullanıyorsanız hayatınızın akışına kendinizin yön verdiğini sembolize eder. Bu konu yaşam felsefeniz konusunda önemli bilgiler vermektedir. Aracın eski veya yeni, standart ya da lüks araç olması, seyahatin neşeli veya sıkıcı olması önemli faktörlerdir.
Yavaş araba kullanmak, arabayı yavaş sürmek yaşamınızda dengeye ve güvenliğe önem veren, oturmuş bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir.
Arabayı çok sert kullanmak veya hızlı araba kullandığını görmek iç dünyanızda halletmeniz gereken bazı sorunlar olduğunu, kendinize güven sorunu yaşadığınızı sembolize eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir