Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çok Yakışıklı Birini Görmek

Rüyada çok yakışıklı birini görmek neye çıkar?

Bu Rüyayı göreli bir iki hafta oluyor ve ben bu Rüyanın anlamını bilmek istiyorum. Hayatımda hiç tanımadığım birini gördüm o kadarki yakışıklı ve bana deliler gibi aşık birisi. Rüya degil, sanki gerçek gibiydi ne zaman Onun gözlerine baksam kalbim küt küt atıyordu. Lütfen yardımcı olun.

Rüyamda bir okula gidiyordum ve sevgilim vardı ve biz aynı sınıfdaydık. Hayatımda hiç görmediğim birisiydi ama o kadar güzel yaratılmış. Adı Burak’dı. Birbirimizi çok seviyorduk. Ilk başda Mevsimlerden yaz’dı ve biz yüzmeye gidiyorduk ve el ele tutuşuyorduk sonra karşıda annemi gördüm
ve korkdum bizi el ele görür diye ve Burak’ın elini bırakdım. O sadece bırakdığım eline bakdı ve bir şey demedi yüzüme bilene bakmadı ve üzüldü onu öyle görünce tüm cesaretimi toplayıp annemin yanından gecerkene onun elini sıkıca tuttum hiç bırakmıcakmış gibi ve O yüzüme bakıp öyle güzel gülümsediki tüm korkularımı o an unuttum. Annem ise bizi gördü ama hicbirşey demedi ve ben buna çok şaşırmışdım.

Aradan zaman gecmiş Mevsimlerden Kış olmuşdu ve biz Nisanlanmış oluyorduk. Bir gün okula gitmemek için arayıp hasta olduğumu söylüyordum fakat onu görmek için ziyarete gittim. Ordaki bir kız ve bir erkeğe Burak’ın nerede olduğunu sorduğumda bana bakıp “haberin yok mu olanlardan” diye soruyorlardı. Ne olduğunu sorduğumda bana dedilerki sabah okula gelirkene burak bir kızla gelmiş (o da bu okulda oluyor ve rüyamda bizi hep ayırmak isteyen bir kız. Burak’a aşık olmuş oluyordu) ve güya Burak bunun Göğüsünü ellemis dediler.

Ben sinirlenip eğer onu görürseniz ondan nefret ettiğimi ona söyleyin deyip okuldan cıkıyordum. Niye bilmiyorum ama onun böyle bir şey yapmadığını adım gibi biliyordum cünkü bana olan aşkına emindim ve bildiğim halde trip atıyordum belkide. Tam o sıra merdivenlerden inerkene karşıma o cıkıyordu ve bana gülümsüyordu, okadar güzel bir gülüşü varki allah ne güzel yaratmış dedirttiriyordu bana. Onun Gözleri sadece beni görüyordu. Benden haric başka kızlara bakmıyordu hic, sanki onun için dünyada bir ben vardım.

Ben onun yanından hemen gecmek istiyordum yüzüne bakmamak icin. Söylenenlerin doğru olmadığını bildigim halde bu duyduklarım yüzünden üzülmüşdüm. Bana “Merhaba” dedi ve beni gördüğüne sevinmişdi. Ben ise yanıt vermeden yanından gecmek istedim. Bunu fark edip karşıma dikeldi ve “aşkım bu ne” deyip kafamdaki şapkaya hafif yukarıya cekdi. O an onun o güzel gülüşüne ve gözlerine öyle dalmışımki ona bakıp sırıtıyordum. Kendime gelince ” ya burak ben gülmek istemiyordumki ” deyip küsmüş bir halde dışarıya cıkıyordum.

Dışarıda Kar yağıyordu, her yer bembeyaz icinde. Arkamdan O gelip kolumdan beni kendisine doğru cekdi ve gözlerime derin bakdı. “Noldu?” diye sordu “sana kızgındım ama seni görünce onu bilene unuttum” dedim ve O bunu duyunca bana öyle güzel gülümsediki sonra bana sımsıkı sarıldı. Ve o an ben Ona asla kızgın olamicagımı biliyordum. Cünkü Onu çok Seviyordum, onun beni sevdiği gibi. Birbirimizin gözlerine bakdığımız an Söz’e gerek olmuyordu cünkü her şeyi gözlerimizden okuyorduk biz. Gönderen Peri

Rüyada çok yakışıklı birini görmek neye çıkar?

Peri merhaba.

Rüyanı oldukça detaylı gönderdiğin için teşekkür eder, iyi yıllar dilerim. Rüyandaki en büyük eksiklik kendin hakkında bilgi vermemişsin. Ben 15 – 18 yaşları arasında, lise öğrencisi kız olduğunu tahmin ediyorum

Bana göre gördüğün rüya hiçbir mesaj vermemektedir, belkide bu bir rüya dahi olmayabilir, Beyninin kurduğu bir hayal olabilir. Ancak ne olursa olsun, bilinç altında yaşamak istediğin şeylerin bilgisinin uykuda yüzeye çıkarak, yansımasıdır.

“Rüyada Çok Yakışıklı Birini Görmek” için 2 yanıt

Aynanın önünde durmak
Rüyamda bir aynanın önünde küçük bir çocukla duruyordum. Çocugun elinde bir fotoğraf makinesi vardı ve aniden fotoğrafımızı çekti. Baktım ki çocuk büyümüş çok yakışıklı bir adam olmuş o an aşık oldum o da bana aşıktı.

Rüyanızın ana unsuru aynanın önünde elindeki makine ile fotoğrafınızı çeken çocuğun büyüyüp yakışıklı biri olması ve ona aşık olmanızdır. Rüyada yakışıklı birini görmek rüyayı gören kişinin geçmiş tarihlerde kaçırdığı bazı fırsatlar için pişmanlık duyduğunu veya kaybedilen zamana yandığını ancak bunların ona bir fayda sağlamayacağını gösterir, gelecek için doğru doğru işler yapmak zamanı geldiğini temsil eder. Rüyada tanımadığı birine aşık olmak çok mutlu olacağınız bazı gelişmeler yaşayacağınız anlamına gelir. Bu rüya, çevrenizdeki insanlardan memnun olduğunuzun, sıkıntıdan uzak durduğunuzun da işareti olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir