Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çökelek Peyniri Görmek

Rüyada çökelek peyniri neye delalet eder?

Rüyamda kardeşlerimle bir evdeyiz. Ben “bu evde ne işimiz var” diyorum “burası neresi” derken sevdiğim adamın evinde misafirmişiz onu öğreniyorum. Kardeşlerim bir yemek masasına oturmuş, yemek masasının başında da sevdiğim insan var. Ben mutfakla yemek odası arasında gidip geliyorum. Masada sadece sevdiğim kişinin önüne bir tabak beyaz peynir koyuyorum ama onun yüzünde hep bir tebessüm, birde erkek kardeşim çökelek peyniri istiyor, kardeşimin önüne bir tabak çökelek peyniri koyuyorum.

Masadan kalkılınca sevdiğim adam namaza diye evden çıkmaya hazırlanıyor. Onun yanındayım hep ona bir nevi hizmet ediyormuş gibi ve onun yüzünde rüyamın başından beri bir tebessüm var (farkındayım tebessümü). Onu yolcu edecekken evden nasıl çıktığını anlamıyorum, bir anda kayboluyor. Sonra onu arıyor gözüm yok. Biraz zaman geçiyor, kapı çalınıyor, kapıyı açıyorum ve yüzünde yine aynı tebessüm, eve arkasında bir sürü genç ve çocukla geliyor, onu görünce bende rahat edip gülüyorum içimden “geldin ya çok şükür” diyorum. Ona sarılıyorum o heyecanla ve uyanıyorum.

(sevdiğim adam gençler için çok güzel şeyler işler yapan çok iyi biri . Rüyayı sabah namazı kılmıştım ve üzgündüm, dua ettim Rabbime başka sebebten. Ama sevdiğim adamla ilgili sonra namazın peşine uyudum bu rüyayı gördüm. ) Hayırdır inşaAllah.

Rüyada çökelek peyniri görmek yorumu

Değerli okurum, bu değerli rüyayı zaman ayırıp, düzgün cümlelerle göndermişsin ama geçersiz bir mail adresi vermişsin, yorumu sana haber veremeyeceğim ondan sonra yeni mesaj atıp rüyanı soracaksın, hem kendine hem bize zaman kaybı yaşatacaksın. Rüyanın iki ana teması var ; sevdiğin adamı görmek ve onun evine gitmek ile rüyada peynir görmektir.

Rüyada sevdiği adamı görmek rüyayı gören insanın gerçek yaşamda kendisi ile barışık olduğunu, mutlu olmasını bilen, kişiliği oturmuş bir insan olduğunu göstermekte, onun evine gitmeniz ise  başladığın ya da başlayacağın ilişkinin bu huzuru bozmasından endişe duyduğunuzu simgelemektedir.

Rüyada peynir görmek kazanç ve kar etmeyi ifade eder. Bu rüya çoğu zaman hane içinde yaşanacak aydınlık ve refah içinde geçecek bir yaşama yorulur. Aile üyelerinin sıkıntıdan kurtulmasına ve maddi anlamda rahat ermesine vesile olacak güzel olayların meydana geleceğine delalet eder. Çökelek peyniri dışında tüm peynir çeşitleri iyiye işaret ederken rüyada çökelek peyniri görmek rüyayı gören kişinin özel yaşamında dikkat etmesi gereken bazı durumlar olduğuna, bazı şeylerin dış görünüşüne aldanmaması gerektiğine , bazı şeylerin hiç te göründüğü gibi olmayabileceğine delalet eder. Ekşimik terimi de aynı şekilde yorumlanır.

“Rüyada Çökelek Peyniri Görmek” için bir yanıt

Rüyada Çökelek Görmek…
Editörün notu: bu rüyanın sahibi yapılan yorumu beğenmemiş ve başka bir rüya tabiri sitesindeki yorumu komple kopyalayıp buraya eklemiştir (bize ders verecek ya!)

Ne yazık ki kopyaladığı site ve ona benzeyen yüzlerce rüya tabiri sitesindeki tabirler bilgisayar tarafından otomatik olarak oluşturulmuş, cümlelerin arka arka rastgele sıralanmasıyla meydana getirilmiş palavralardır. Maalesef rüyalarından zengin koca, güzel kadın, direk cennete gitmek, çalışmadan havadan para kazanmak beklentisinde olan kişilerde bu yorumları ağızlarının suyu akarak okumakta, boş hayallerle kendini avutmaktadır.

Biz hiç bir zaman bu kolaycılığa ve sahtekarlığa sapmadık, 40 yıllık birikim ve batılı kaynakların taranmasıyla bu siteyi oluşturduk ve doğru yolda ilerliyoruz. Kimse kusura bakmasın bizde cennetin anahtarı, dağıtılacak ganimet, havadan kazanılacak bol para yok….bunları bekleyenler sitemizi okumasınlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir