Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çöken Çatı Görmek

Rüyada çatı çökmesi neye delalet eder?

Rüyamda yazlığımızda babamla beraber yolda yürüdüğümüzü görüyorum. O anda yavaş yavaş yürürken babamla birlikte evimizin önünden geçen yolda tam evimizin önüne geldik. Başımı eve doğru çevirdiğimde evin çatısının ve çatı katının komple çöktüğünü gördüm, diğer 2 kat yerinde duruyor ama çatı ve çatı katı komple çökmüştü. O anda ağlamaya başlıyorum bu evin hali ne nasıl olacak nasıl yaptırcaz diye ağlıyorum sürekli ve o şekilde rüyam son buldu. 29, Erkek, Bekar, Çalışıyor

Rüyada çöken çatı görmek yorumu

Hakan merhaba, rüyanızda yazlığında olmanız üzerinizdeki yorgunluğu atmak ve biraz dinlenme için bir şeyler yaptığınızı / yapmak istediğinizi simgelemektedir. Babanızla yürümeniz ise gerçek hayatınızda olayların üstüne cesaretle gitmek için kendinizde daha fazla güç bulacağınız bazı imkanlara kavuşacağınızı ve böylece bazı zorluklardan daha çabuk kurtulacağına tabir edilir.

Rüyanızda evin çatısının çöktüğünü görmeniz gerçek hayatınızda bunalmış olduğunuzu, bir sorun karşısında kendinizi aciz hissettiğinizi gösterir. Biri ya da bir şeyin sizi aşağı çektiğini düşündüğünüzü veya kendinde düşük benlik saygısı ve güven duygusu zayıflamış durumda olduğunuzu düşündüğünüzü simgeler. Bu konuda rüyada çatı görmek sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Çöken Çatı Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir çatıdaydım, çatıda kiremit yokdu düz bir çatıydı. Çatının tabanı beyazdı. Çatının biraz ilerisinde küçük bir üçgen çatı daha vardı, üstü sac ile kaplanmıştı, sacların rengi de beyazdı. Bu saçlardan biri yoktu. Altında 5 tane kırımızı renkte kalın demir vardı. Demirler yanyana dizilmişti hepsı aynı kalınlıktaydı. Ben uzakdan bu çatıya bakıyordum ama çatının da üzerindeydim. Kendi kendime “benim bu demirleri geçmem lazım” dedim ama aralarına ayağımın girerse düşmekten ve oradan kurtulamamakdan korkuyordum. Dışardakı havada aydınlık, gökyüzü bulutsuzdu.

Bu rüyamla bağlantılı olabileceğimi düşündüğüm ikinci rüyamda yaralanmış bir kedi ve köpek gördüm. Renkleri beyazdı ve sarı benekleri vardı. Gözleri kan olmuştu ve kötü görünüyorlardı. Kedi yanımdaki uzun yeşil çimenleri yemeğe başladı. Yaralı köpeğe yardım etmek istedim köpekde arkasını döndü yemyeşil uzun çimenlerle kaplı olan ve kenarları beyazla çevrilmiş alanda ki çimleri yemeye başladı. Dışardaki hava aydınlık ve güneşliydi. Ben bir şey yapamadım sadece üzüldüm öylece köpeğe bakdım. Çünkü çimen yiyen bir köpek görmemiştim. Ruh halim; kafası karışık ve üzgün. Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir