Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çöl Görmek

Rüyada çöl görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir iki arkadaşımla kendimi gece bir çölde buluyordum o an ayın şekilden şekle değiştiğini görüyordum, ay üçgen oluyordu kare oluyordu korkuyordum ve uyanıyordum. Bunun manası nedir?
39, Erkek, Evli, Çalışıyor, korku ve endişeli mutsuz bir geceydi.

Rüyada çöl görmek neye yorulur?

Rüyada çöl görmekRüyada çöl görmek makbul değildir, bazen fakirliğe, çok zorluklara ve mal kaybına işaret eder. Rüyada çölde olmak, çölde dolaşmak veya çölde dolaştığını görmek kıtlık ve toplumların çatışmasını gösterir ve büyük bir can ve mal kaybı yaşanacağını temsil eder.

Rüyada ay görmek, insanın bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahatı, huzuru temsil eder. İş hayatında meydana gelecek kimi değişiklikler, kazançlı çıkmanıza neden olacak demektir. Aşk hayatınızda da gelişmeler olacak demektir. Rüyada ay görmek, sevdiğiniz kişiye olan sevginizin daha çok artacağını, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işaret eder. Rüyanızda ayın şekil değiştirmesi, üçgen ya da kare olması, karşınıza çıkacak değişikliklerin ilk başta sizi zorlayacağını belki biraz endişeye sevk edeceğini ama sonun iyi olacağını temsil etmektedir.

Bir kadın çölde yalnız başına kaldığını görürse düşüncesizliği yüzünden sağlık ve itibar kaybı yaşayacağını simgeler. Çölde kalmış birilerini görmek görülen kişiyle açıklanır ve onların şu anda bir sıkıntı içinde olduklarını gösterir.

“Rüyada Çöl Görmek” için bir yanıt

Merhabalar, size annemin rüyasını yazmak istiyorum, Annem rüyasında bir çölde yürüyormuş ve babam ve abimi görmüş (o zaman babam ve abim hayattaydı) çölde yürüyorlarmış. Sonra annem iki tane yaşlı adam görmüş ellerinde asa gibi seylerle babamı öldürmüş annem bağıra bağıra aglamaya baslamis yerı eşmiş babamı gömmüşler sonra abimi öldürmüşler onu da yanında bir yer acıp gömmüşler ama abimin boynu bükük kalmıs annem neden öldürdünüz hem oğlumu da iyi görmediniz boynu bükük kaldı demiş adamın biri demiş aglama senı de öldürücez diye digeri de demiş ki yok o daha uzun yasayacak onun zamanı degil demiş hadı git demişler annem aglaya aglaya gidiyor muş bir tahta dan köprü görmüş karsıya gecmiş her yer cicek çim cennet gibi içinde koyun deve yayılıyormus annem demiş böyle güzel yerde nasıl bu hayvanları yayarlar demis kendi kendine sonra oradan gecmiş pazar yerine gitmiş komsuyu görmüş anneme ücretsiz bir kutu çökelek vermiş annem de almış gitmiş bu kadar, suan abim ve babam hayatta değil. Sizce ne anlama geliyor teşekkür ederim simdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir