Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çölde Savaş Görmek

Rüyada çölde savaş görmek neye işaret eder?

Selamlar, her sabah işim gereği saat 8,30 gibi uyanırım. Uzun süredir rüya görmüyordum bu rüyayla sıçrayarak uyandım. Rüyamda çöldeyim savaş var atlı askerler ellerinde kılıçlar dört nala geliyorlar üzerime sonra birden kendimi başka bir yerde buldum çöldeyim fakat bir bebek var yerde

Sonra biri geliyor o bebeği çukura koyuyor ve yanına da ekmek yiyecek koyuyor, savaşa dönüyoruz yağmur bastırıyor. Aklıma bebek geliyor, bebeğin olduğu yere dönüyorum, çukur sular içinde tam ağlayacakken aynı adam bebeği kurtarmış, doyuruyor o an sıçrayarak uyanıyorum.

Rüyada çölde savaş görmek neye yorumlanır?

Merhaba. Rüyada Çöl görmek , bazen fakirliğe, çok zorluklara ve mal kaybına işaret eder. Rüyada çölde olmak, çölde dolaşmak, çölde dolaştığını görmek kıtlık ve ırkların çatışması, büyük can ve mal kaybını temsil eder.

Çölde savaş olduğunu görmeniz, gerçek yaşamınızda karşılaştığınız zorlukların iç dünyanızda kimi çatışmalara yol açtığını ya da bir duygusal mücadele içinde olduğunuzu göstermekte, gördüğünüz bebek ise sahip olduğunuz masumiyet, cana yakınlığı hangi şart altında olursa olsun kaybetmemeniz gerektiğini simgelemekte ve bebk hakkında gelişen olaylar bu özelliklerinizi kaybetmeyeceğinizi temsil etmektedir.

Sonuç olarak gördüğünüz rüya şu anda kimi sıkıntılar çektiğinizi ancak bunları yakında atlatacağınızı simgeleyen güzel bir rüyadır. Rüyanın unsurları: çöl, savaşi atlı askerler, çölde yağmur, bebek, ekmek, yiyecek, bebek kurtarmak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada savaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çölde Savaş Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda bir savaşın ortasındaydım, İsraillilerin savaşı ve halk arasında bu savaş. Çocukları kızgın yağın içine atıp yakıyorlardı, bende bir çocuk kurtardım kız çocuğu ve halk bağırmaya başladı bana “bu kızı kılıçlayın” diye. 25, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz

Gördüğünüz rüya iç dünyanızda bazı çatışmalar yaşadığınızı ya da bir duygusal mücadele içinde olduğunuzu simgelemektedir.

Merhabalar Hocam;
Rüyamda askerde cephede olduğumu görüyorum. Savaş başlıyor, ben ve yanımdaki arkadaşlar karşıdan gelen yada bir yerden çıkan düşmanları nişan alarak vuruyoruz. Ancak sonradan onların Türk askeri olduğunu öğreniyorum, karşı çıkmaya çalışıyorum ama emir verildiği için onları vurmak zorunda kalıyorum. Çok büyük üzüntü içinde onlara ateş ederken ölüme atlayan bu insanların hiçbir tereddüt göstermediklerini fark ediyorum. Hepsi kararlı bir şekilde şehit oluyorlar. Onları vurarak şehit ettiğimizi fark ediyorum. Cepheden çıktığımızda birilerinin deftere ölen asker sayısını not ettiğini ve rakamın çok yüksek olduğunu görüyorum. Büyük üzüntü duyuyorum, çünkü bu savaşı bize bilinçli yaptırdıklarını anlıyorum. Etkilendiğim bu rüyamı açıklarsanız sevinirim. Hayırlı günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir