Rüyada Çöle Gitmek

Rüyada çöle gittiğini görmek neye çıkar?

Selam. Aslına bakarsanız her gün görüyorum da. Rüyalarımda sürekli çöl görüyorum. Rüyam şöyle. Şimdi ben rüyada her zaman ki gibi bir çöle gidiyordum. İşte bankta falan oturuyorum. Dedem geliyor. Ama dedem de siyah sakallı ama sakalı gitgide beyazlaşıyor. Sonra eski sevgilim aklıma geliyor tabi biz bunla 5 yıldır ayrıyız. Dedem diyor ki “kalk gidelim” ben diyorum “nereye”, o diyor “kalk geçmişe gideceğiz” diyor. Bende diyorum “amacı ne yine ne yapacak” diye. Diyor ki dedem “seni sevdiğine götüreceğim hiç merak etmiyor musun” diyor ve ben “etmez miyim tabi. Hadi gidelim diyorum” bir bakıyoruz ki eski sevgilimi görüyorum.

Ben bu kızla 4.sınıfa sevgiliyiz. İşte sonra dedem bu kızın şimdiki ve eski halini gösteriyor. Ve ben şuan 9. sınıf tayım liseye başlamadan bu dede yine rüyama giriyor ve diyor ki “lisede bir kızı seveceksin ama o seni sadece arkadaş olarak sevecekmişte.. efendim kızın adı büşra mışta” kızı tarif etti, o da peki sen bilirsin diyor ama bu rüya gerçekçi resmen. Ben aslında rüyalarda yaşayabiliyorum ama rüyaya engel olamıyorum. Ben rüyada olduğumu aslında fark ediyorum. Ama insan uyanmak istemiyor işte. ıı şey işte sonra dedenin dedikleri çıkıyor. Diyorum ki kendi kendime ya böle bir şey olamaz diye… işte! Benim rüyam bu benimkini de yorumlar mısınız acaba. Hacı Ali

Rüyada çöle gitmek tabiri

Rüyada çöle gitmekHacı Ali merhaba. Öncelikle seni böyle düzgün cümleler kullandığın için tebrik ediyorum. gençler arasında sms Türkçesi kullanmayanı görmek çok zor. Dilimizin canına okudular. Dikkatimi çeken bir başka konu ise yaşının çok ilerisinde bir kişiliğe sahip olman. Rüyanda gördüğün konular oldukça ilginç; rüyada çöl görmek, çöle gitmek, rüyada geçmişe gitmek, eski sevgiliyi görmek.

Rüyana genel bir şeyler görmek gerekirse gördüğün rüya çok değerli bir rüya olup, gerçek yaşamında yapacağın işler, davranışların ya da söylediklerine çok dikkat etmen gerektiğini, dikkatli olmazsan Fakirliğe, çok zorluklara ve mal kaybına uğrayabileceğini simgelemektedir.

Rüyada çöl görmek, bazen fakirliğe, çok zorluklara ve mal kaybına işaret eder. Rüyada çöle gittiğini görmek kıtlık ve ırkların çatışması, büyük can ve mal kaybını temsil eder. Rüyada geçmişe gitmek reel yaşamda sorunlara daha objektif bakmak, sorumluluklarına gereken önemi vermek, zamanın değerini bilmek gerektiğine yorumlanır. Eski sevgili konusunda rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında oldukça geniş bilgi bulabilirsin.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir