Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çöle Gitmek

Rüyada çöle gittiğini görmek neye çıkar?

Selam. Aslına bakarsanız her gün görüyorum da. Rüyalarımda sürekli çöl görüyorum. Rüyam şöyle. Şimdi ben rüyada her zaman ki gibi bir çöle gidiyordum. İşte bankta falan oturuyorum. Dedem geliyor. Ama dedem de siyah sakallı ama sakalı gitgide beyazlaşıyor. Sonra eski sevgilim aklıma geliyor tabi biz bunla 5 yıldır ayrıyız. Dedem diyor ki “kalk gidelim” ben diyorum “nereye”, o diyor “kalk geçmişe gideceğiz” diyor. Bende diyorum “amacı ne yine ne yapacak” diye. Diyor ki dedem “seni sevdiğine götüreceğim hiç merak etmiyor musun” diyor ve ben “etmez miyim tabi. Hadi gidelim diyorum” bir bakıyoruz ki eski sevgilimi görüyorum.

Ben bu kızla 4.sınıfa sevgiliyiz. İşte sonra dedem bu kızın şimdiki ve eski halini gösteriyor. Ve ben şuan 9. sınıf tayım liseye başlamadan bu dede yine rüyama giriyor ve diyor ki “lisede bir kızı seveceksin ama o seni sadece arkadaş olarak sevecekmişte.. efendim kızın adı büşra mışta” kızı tarif etti, o da peki sen bilirsin diyor ama bu rüya gerçekçi resmen. Ben aslında rüyalarda yaşayabiliyorum ama rüyaya engel olamıyorum. Ben rüyada olduğumu aslında fark ediyorum. Ama insan uyanmak istemiyor işte. ıı şey işte sonra dedenin dedikleri çıkıyor. Diyorum ki kendi kendime ya böle bir şey olamaz diye… işte! Benim rüyam bu benimkini de yorumlar mısınız acaba. Hacı Ali

Rüyada çöle gitmek tabiri

Rüyada çöle gitmekHacı Ali merhaba. Öncelikle seni böyle düzgün cümleler kullandığın için tebrik ediyorum. gençler arasında sms Türkçesi kullanmayanı görmek çok zor. Dilimizin canına okudular. Dikkatimi çeken bir başka konu ise yaşının çok ilerisinde bir kişiliğe sahip olman. Rüyanda gördüğün konular oldukça ilginç; rüyada çöl görmek, çöle gitmek, rüyada geçmişe gitmek, eski sevgiliyi görmek.

Rüyana genel bir şeyler görmek gerekirse gördüğün rüya çok değerli bir rüya olup, gerçek yaşamında yapacağın işler, davranışların ya da söylediklerine çok dikkat etmen gerektiğini, dikkatli olmazsan Fakirliğe, çok zorluklara ve mal kaybına uğrayabileceğini simgelemektedir.

Rüyada çöl görmek, bazen fakirliğe, çok zorluklara ve mal kaybına işaret eder. Rüyada çöle gittiğini görmek kıtlık ve ırkların çatışması, büyük can ve mal kaybını temsil eder. Rüyada geçmişe gitmek reel yaşamda sorunlara daha objektif bakmak, sorumluluklarına gereken önemi vermek, zamanın değerini bilmek gerektiğine yorumlanır. Eski sevgili konusunda rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında oldukça geniş bilgi bulabilirsin.

“Rüyada Çöle Gitmek” için 3 yanıt

Rüyamda dümdüz çöl arazisi gibi bir yerdeyim. Çok hızlı koşuyorum. Birden duruyorum. Durduktan sonra eğiliyorum ve önümde yuvarlak altın madeni para buluyorum ve bu duruma çok seviniyorum. Üzerinde ok işareti veya yay burcu işareti var. Ondan sonra bu rüyadan sonra aynı anda bir beyazlık içinde 23 sayısını görüyorum. İki rüya iç içe ve bir. Teşekkürler. 24, Erkek, bekar, öğrenci.

Namık merhaba, rüyada çöl gibi bir arazide olmanız şu anda gerçek hayatta bazı zorluklar veya sıkıntılar yaşadığınızı temsil ederken çölde bulduğun altın para iyiye delalet değildir ve çektiğin sıkıntılar yetmiyormuş gibi yeni dedikodu veya boş laf duyacağına delalet etmektedir. Ok işareti bir evliliğe işaret ederken yay burcu işareti ise bu evliliğin yay burcundan bir kadınla evlilik işareti olabilir. Rüyada yirmi üç sayısı görmek iyileştirici güçleri ve nitelikleri temsil eder. Yaşamınızda daha duyarlı davranmanız gerektiğini işaret edebilir.

Merhabalar. Rüyamda sevdiğim erkekle evliydim ve birlikte bir sebeple çöle gitmiştik, çölde bir vahada salatalık tarlasında çalışıyorduk ve salatalık topluyorduk, hava karanlıktı rüyamda, bunun anlami nedir ? Şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir