Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çömelerek Oturmak

Rüyada çömelerek oturmak neye işarettir?

Rüyada çömelerek oturmakBu sene evliliğimin üçüncü senesi, ilk evlendiğimiz sene eşimle aramız hiç iyi değildi. O dönemde gördüğüm bu rüyayı hiç unutamadım. Rüyama gelecek olursak; Ben karanlık bir evin içinde tek başıma çömelir vaziyette oturuyorum, kapı açık eşim karşımda güneşin altında o da çömelir vaziyette oturuyor, biz önce minik taşları hafiften bir birimize atıyoruz, sonra taşlar büyüyor birden ayağa kalkıp kapı eşiğinde eşimle bir birimize yürüyoruz fakat sinirli ve elimizde taşla, sonra bir şey yapmıyoruz birden ortalığı bir ışık kaplıyor eşim bir kaç adım atıyor ve birden yok oluyor.

Şimdiden zaman ayırıp okuduğunuz için Teşekkürler. 23, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada çömelerek oturmak yorumu

Rüyada karanlık ev görmek veya karanlık evde olduğunu görmek rüyayı gören kişinin karamsar ruh haline sahip olduğunu, derin bir mutsuzluk içine umutlarını kaybetmiş olduğunu temsil eder.

Rüyada çömelerek oturmak rüya sahibinin bazı olaylar karşısında kendini yorgun hissettiğine işaret ederken çömelip oturduğunu görmek aynı zamanda üzerindeki yorgunluğu gidermek, yeniden eski gücüne kavuşmak için bir şeyler yapmak gerektiğine rivayet edilir.

Eşinizle birbirinize küçük taşlar atmanız aslında aranızdaki küçük meselelerde suçu karşındakine atmayı temsil ederken atılan taşların gittikçe büyümesi ise bu davranışa devam ederseniz aranızdaki sorunların büyüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ışık görmek her zaman iyidir ve aydınlığı, aydınlanmayı, aydınlığa kavuşmayı işaret eder. Eşinin ışıkta bir kaç adım attıktan sonra yok olması eşinin bazı şeyleri öğrendikten sonra yok olması (sizi ter etmesi) ihtimalini ifade edebilir. (not: bu konular özel konular olduğu için fazla yorum yapmak istemiyorum. Anladığım kadarıyla sorunları halletmişsiniz. Başarı ve mutluluklar diliyorum)

“Rüyada Çömelerek Oturmak” için bir yanıt

Rüyamda diz üstü yere çökmüştüm, kıyafetimin içinde bir kelebek vardı onu içimden çıkarmak için ayağa kalkmaya çalışıyordum ama yapamıyordum. Tekrar diz üstü yere çöküyordum. Tam o sırada küçük bir örümcek yaklaşıyordu örümceği kovdum gitti ama içimdeki kelebeği çıkaramadan rüyadan uyandım. yaş:21 medeni hal: bekar iş: öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir