Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çömelmek

Rüyada çömelmek neye çıkar?

Rüyamda kazılmış bir dikdörtgen şeklinde adeta mezar diyebileceğim çukurun başında bir kaç kişiyle beraber çömelmiş duruyorduk. Bu kişileri tanıyıp tanımadığımı tam hatırlamıyorum tanıyorsam da çok samimi olduğum insanlar değiller. Daha sonra aralarından biri içi su dolu olan bu çukurdan bizi bir yere götüreceğini söyledi. Sonra bu kişi çukurdaki suya kendisini yüzüstü bıraktı suyun üstünde yüzüstü dururken suyun içinden garip bir el bu kişiyi mezar diye tabir ettiğim çukurun içine çekti ve ben “acaba bunu yapıyoruz ama tekrar çıkabilecek miyiz buradan” diye endişelendim.

Sırayla herkes bunu yaptı sıra bana geldi ve bende yer altına çekildim. Bir anda kendimi yerin altında büyükçe tünellerle birbirine bağlı büyükçe odaları olan adeta bir yeraltı şehrinde buldum. Bu odalarda beraberimde gelen arkadaşlarım vardı ve hepsi bir şeylerle meşguldü. Odalarda tavandan yere kadar adeta büyük pencere diyebileceğim açıklıklar vardı ve bu açıklıklar çok güzel bir bahçeye doğa güzelliğine bakıyordu adeta cennet gibiydi kuş sesleri sular vs. Bütün bunları gördükten sonra geldiğim yere geri dönmek için yola koyuldum ve uyandım. Teşekkürler. Yaş:22, Medeni hal:bekar, İş:Güvenlik görevlisi, Ruh hali : umutlu.

Rüyada çömelmek tabiri

Murat merhaba, rüyada çömelmek rüya sahibi sahibi kişinin bir takım olaylar karşısında kendisini çok yorgun hissettiğini gösterirken çömelerek oturmak aynı zamanda kişinin üzerindeki yorgunluğu atmak, tekrar eski gücüne kavuşmak amacıyla bir şeyler yapması gerektiğini ifade eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise üzerindeki bu yorgunluktan kurtulduktan, atman gereken adımları attıktan sonra kavuşacağın güzellikleri ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir