Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Cömert Görmek

Rüyada cömert birini görmek neye çıkar?

Rüyamda bir arkadaşı gördüm, biraz konuştuk, sonra sinemaya gitmeye karar verdik ama yanımızda yeterli para yoktu. Arkadaşım “sinemaya kaçak gireriz, hem macera yaşamış oluruz” dedi bende kabul ettim. Yanımda arkadaşımla sinemaya kaçak olarak girmiştik ancak görevli bizi fark etti ve salondan dışarı attı, ağlamaya başladık. Sonra salondan bir adam çıktı ve yanımıza geldi “neden ağlıyorsunuz dedi” bizde durumu anlattı, adam çok cömert biriydi ve “haydi çocuklar ben size bilet hediye etmek istiyorum” dedi, bize iki bilet alıp sinemaya girmemizi sağladı. Rüyadan çok mutlu uyandım, böyle cömert, iyi insanları rüyada dahi olsa görmek hoşuma gitmişti, büyüyünce bende yardımsever biri olacağıma kendi kendime söz verdim.

Rüyada cömert birini görmek tabiri

Yiğit selam, tüm insanlar için ibret dolu bu rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Öncelikle arkadaş hakkında açıklama için rüyada arkadaş görmek sayfasını okumanı rica ediyorum. Rüyada sinemaya gitmek rüyayı gören kişinin duygu ve / veya eylemler karşısında kendini korumaya çalıştığını gösterir, bakınız rüyada sinema görmek açıklaması. Rüyada kaçak yani biletsiz bir şekilde sinemaya, gösteriye, maça girmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında ihtiyaçlarının önceliğinde bir sıralama hatası olduğunu, kişinin bir konuda yanlış karar verdiğini temsil eder, bu konuda detaylı bilgi kaçak sayfasında yer almaktadır. Rüyada ağladığını görmek ise kişinin sorunlarının biteceğine, feraha ereceğine alamet eder.

Rüyada cömert birisini görmek veya cömert birisiyle karşılaşmak birilerinin desteğine, iyiliğine ihtiyacınız olduğunu işaret eder. Rüyada cömertlik, cömert olmak, cömert olduğunu görmek gerçek yaşamınızda iyilik sahibi birisi olduğunuzu ve bu yönünüzle çevrenizin takdirini kazandığınızı ancak bunları yaparken kendinizi ihmal ettiğinizi işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir