Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çöp Görmek

Rüyada çöp görmek nedir?

Biz sünnet düğününe giderken dışarıda çocuğun çıkmasını bekliyorduk ve yanımızda bir çöp kutusu vardı, içinden sesler geliyordu. Babam eline bir çubuk aldı ve içini karıştırdı, çöpün içinde bir insan kafası vardı, yüzü görünmüyordu, babam kafayı çıkardı, yüzünü döndürdü, kendi kafası çıktı. Kafa saçsızdı ve kafaya öleceksin diye bir yazı çizilmişti hepimiz çok korkmuştuk, ben çok ağlıyordum ve annanemi çağırmışım ve babamı oku demişim, sonra da ağlayarak uyandım. Bu garip rüyanın manası nedir? Rüyada babanın kafasını çöpün içinde görmek neye işaret olabilir?

Rüyada çöp görmek nasıl yorumlanır?

Melek merhaba, Rüyanızda gördüğünüz çöp hayalleriniz, fikirleriniz veya sorunlarınızı tamamen terk edeceğinizi gösterir. Bunlara zaman ayırmaya değmeyeceğine karar verebilirsiniz. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sorunlara işaret edebilir.  Rüyada çöp kutusu görmek gerçek hayatınızda bir takım konular veya sorunlar hakkında inkarda olduğunuzu veya kimi gerçekleri kabul etmediğini simgeler. Çöp varili, çöp konteyneri de aynı anlamı taşır. Çöplerin arasında babanızın kafasını görmeniz ve diğer olaylar bilinçaltında babanızı bir konuda suçladığınızı temsil etmektedir ki bunu ancak siz bilebilirsiniz.

Rüyada çöp atmak ya da  çöp attığını görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan bir an önce kurtulmak istediğinizi ifade eder. Rüyada çöp toplamak veya çöpleri temizlemek hayatınızın sizi rahatsız eden yönlerini bir kenara bırakıp, eldeki güzel şeylerin kıymetini bilip, onlarla mutlu olmayı başarmak gerektiğini ifade eder. Rüyada bir çöplük görmek içinizde kimi duygusal temizlik yapmanız gerekir düşüncesi olduğunu gösterir. Hayatınızda kimi olumsuzluk şeyleri tekrar düzenlemeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada çöp yakmak ya da çöp yaktığını görmek gerçek yaşamınızda sorumluklarını tam olarak yerine getirmediğini, işleri layıkıyla yapmayı savsakladığınızı işaret eder. Rüyada çöp poşeti görmek rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında bazı konularda veya sorunlarda onları görmezden gelme durumunda olduğunuzu ve bir takım gerçekleri kabul etmek istemediğini işaret eder.

Rüyada çöp kamyonu, çöp aracı, çöp toplama aracı, çöp taşıma aracı, çöp arabası görmek, kullanmak, kullandığını görmek gerçek yaşamınızda mesleki konularda eksikleriniz olduğunu ve eksiklikleri tamamlamanız gerektiği temsil eder. Rüyada çöp tenekesi görmek istenmeyen fikirler, düşünceler veya anıları simgeler. Rüyada çöp tenekesi kullanmak, çöp kovasına çöp atmak bir fikir ya da duyguyu reddetme işareti olabilir.

Rüyada çöp öğütücüsü görmek duygusal olarak aşırı sınıra gelmekte olduğunuzu ifade eder. Bu rüya alternatif olarak elde edeceğin başarılar sayesinde büyük bir mevki sahibi olacağına, güzel bir yaşam süreceğine, bolluk ve rahatlık içinde yaşayacağına, uzun süreden beri beklediğiniz bir işin önünün açılacağına, bu nedenle normalden daha uzun süren sıkıntılı dönemin biteceğine ve bir yeni başlangıca adım atılacağına işaret eder.

Rüyada çöp toplayan birini, çöpçü görmek gerçek yaşamınızda hiç ummadığınız bir zamanda, hiç ummadığınız birisinden büyük bir hayır, bir destek alacağınızı işaret eder. Rüyada çöpçü olmak, çöpçü olduğunu görmek gerçek yaşamınızda oldukça dağınık, savurgan olduğunuzu, her zaman arkanızı toplayacak birilerine gereksinim duyduğunuzu ve bunun çevrenizdekileri rahatsız ettiğini simgeler.

Arta kalan, artan, artık, atık, cibre, cüruf, çamur, çekirdek, çerçöp, çurçur, dışık, döküntü, izmarit, kalan, kalıntı, kırpıntı, koçan, kül, küspe, moloz, pislik, posa, süprüntü, talaş, toz, toz toprak kelimelerinin rüya açıklamaları da benzer şekildedir.

“Rüyada Çöp Görmek” için 3 yanıt

Merhabalar. Bir oda yada depo bilmiyorum ama full dolu neredeyse ve o kadar kirli ki, çürümüş meyve kalıntıları, çöpler, sinekler. Ama ben yine de orayı temizliyorum ve diyorum ki bu temizlik bitince çok güzel bir yer olacak. Aynı zamanda çuvallar dolusu ayakkabı var orada, bir kısmı ortalığa saçılmış hepsi ama topuklu bot. İki tanesinin rengini hatırlıyorum mavi ve krem “güzel görünüyorlar” diyorum ve rüya bitiyor. Yaş 30 Bekar

Rüyamda bir akrabamız bana değerli birşeyler gösteriyor onları çalıyorum. Sonra pişman olup ablama söylüyorum. Ablam yolda yürürken çantayı deniz zannedip bi yerden aşağı atıveriyor. Baktığumızda çantayı yol ortasında. Koşarak oraya gidiyorum fakat bulamıyorum. Çöp konteynırına atılmış diye içine girip çöp karıştırıorum bulamıyorum. Her yerim çöp oluyor hatta sırt çantam da çöpe bulsşıyor alıyorum. Çantayı bulamıyorum. İyi en azından artık bende değil diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir