Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Çöp Kutusunda Yüzükler Görmek

Rüyada çöp kutusunda yüzükler görmek neye çıkar?

İyi sabahlar, ben dün rüyamda bir ev gördüm, daha önce hiç görmediğim. Güya bizim evimiz imiş. Evin yanında bir çöp kutusu var. Çöpün içinde önce annemin altın, gümüş yüzüklerini görüyorum. Tam onları alırken kutunun içinden böcekler çıkıyordu. Önce alırken korktum. Ama kutuyu deştikçe başka değişik, güzel yüzükler de çıkmaya başladı.

Bir taraftan onları almaya çalıştım ama bir taraftan da böcekleri görünce temkinli davrandım. Sanırım elime hiç yüzük gelmeden uyandım. Şimdiden teşekkürler. Gönderen Nurcan.

Rüyada çöp kutusunda yüzükler görmek tabiri

Nurcan Merhaba, Rüyanız güzel bir mesaj vermektedir ve şu anda kendinizi bir sebeple huzursuz hissettiğinizi ancak bunun gereksiz olduğunu, güven ve emniyette bulunduğunuzu simgelerken ( ev emniyet, güvende olmak demektir ), küçük önemsiz bir kayıp yaşadığınızı ve bu kaybı gereğinden fazla büyüttüğünüzü ( böcekler bunu simgelemekte ) işaret ederken şimdi değilse bile bir süre sonra bu kaybı gidereceğini ifade etmektedir. Rüyanın unsurları: ev, çöp kutusu, altın yüzük, gümüş yüzük, böcekler, güzel yüzükler.

“Rüyada Çöp Kutusunda Yüzükler Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir