Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Polis Copu Görmek

Rüyada cop neye delalettir?

Dün gece rüyamda siyah pelerinli pelerini kapşonlu ve yüzü simsiyah bir boşluk olan bir ruh gördüm. Aileme zarar vereceğini düşünerek polis olan eşimin copunu kaptım ve copla vurarak onu öldürmeye çalışıyordum ama bir türlü başaramıyordum. Bunun çok etkisinde kaldım ve korktum da biraz. Rüyalarım genelde çıkar. Bunun neye rivayet ettiğini merak ediyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Rüyada polis copu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ruh görmek kendi inanç ve değerlerinizin tehlikede olduğunu düşündüğünüzü ifade eder..

Rüyada cop görmek güç ve otoriteyi temsil eder. Rüyada görülen polis copu yakın çevrede yer alan değer verdiğin,  sevdiğin birinin hakkında hastalık haberi almaya ve alacağınız bu haber sebebiyle  derin bir üzüntü yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada elinde cop görmek gerçek yaşamınızda otorite veya saygınlık konularında kimi sıkıntılar yaşadığınızı temsil eder. Rüyanda cop tutmak cop tuttuğunu görmek önceden yaşanmış bir olay yüzünden kardeşler veya arkadaşlar arasında soğuk rüzgarlar estiğini / eseceğine işaret ederken bazı tabirlere göre birinin verdiği sözü tutmadığı haberi alınacağını ve bunun sizin ağız tadınızı bozacağına ve o kişiyle aranızda sert bir tartışma geçeceğine işaret eder. Rüyasında  cop taşımak,  cop taşıdığını görmek alternatif olarak yapılan bazı hatalar sebebiyle eldeki fırsatların birer birer uçup gideceğini ve para kazanmak amacıyla verilen mücadele ve harcanan zamanın fiyasko ile sonuçlanacağını temsil eder.

Rüyada cop kullanmak,  cop kullandığını görmek, copla birine vurmak  yaşadığın bir şanssızlık ya da talihsiz bir durumun etkisinden kurtulmak, izlerini silmek için gösterdiğin çabanın netice vermediğini, bu izlerin hala içinizde bir sızı olarak kaldığını, belki de bunun için bir tatile çıkıp, kafanı iyice dinlendirip doğru karar vermek gerektiğini ancak isabetli karar verip, doğru adım atarak bu kötü anıları geride bırakabileceğini gösterir.

Rüyada cop yemek, coplanmak sizden yardım isteyen bir dostunuza bu yardımı yapmadığın ya da yapamadığın için o kişiyle aranın bozulacağına ve kavga edeceğine, evinizdeki mutluluğun çevreniz tarafından kıskanılmasının getirdiği kötü bakışların sizi de negatif etkileyeceğine, beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkacak can sıkıcı bir duruma işaret eder. Rüyada birinden cop yediğini görmek alternatif olarak bazı sebepler içinde düşmüş olduğun ruhsal ve maddi çöküntünün bir zaman daha devam edeceğine, çevresindeki soyguncu, hırsız, üç kağıtçı kişiler nedeniyle insanlara güveninin kalmayacağına, sonunda yalnız kalıp, tek başına yaşayacağına işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada polis görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Polis Copu Görmek” için bir yanıt

Benim bir amcam cezaevinde, onu bir yerde goruyorum ama neresi bilmiyorum, rüyamda bazen yanımıza gelip bizi goruyor sonra gardiyanlar bunu coplariyla dovuyorlar ama öyle böyle bir dövmek degil, ben amcami severim ama onu öyle gorunce hiç bir sey yapmıyorum. Ruyamın yorumu icin tesekkur ederim sagolun şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir