Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çöpçatan Görmek

Rüyada çöpçatan birini görmek ne demektir?

Eski sevgilim kuzeniyle evimize geliyor annemle tanışıyor, internete giriyorlar, face şifremi filan istiyorlar, kuzeni bana kızıyor “şifreleriniz neden birbirinizde yok” diyor ve benim cüzdanımdaki hatları görüyorlar, eski sevgilim “bu hatlar iptal olacak” diyor, annem “çocuk haklı kızım” diyor, anneme sinirleniyorum “yahu sen çöpçatan mısın? ne karışıyorsun bize” diyorum.

Sonra bir odaya gidiyoruz, bebekler var sanki bizim bebeğimiz gibi geldi bana bu ne anlama geliyor. Eski sevgilimi çok görüyorum rüyamda öncede elinde yüzük vardı benim parmağımda da yüzük olması gerekti ama takmamıştım hatta takmadığımı görür, kızar diye çok korkmuştum bana sarıldı elimi tuttu. sonra kavga ettik ben onun yanından gittim ama o gelmedi bunların anlamı nedir?

Rüyada çöpçatan birini görmek yorumu

Elif merhaba, gördüğün rüya hakkında çok geniş açıklama eski sevdiğini görmek sayfasında yer almaktadır. Rüyada çöpçatan birini görmek, arabulucu, ara bulan birisini görmek, kendinizi ifade etmekte zorluklar çektiğinizi ve birinin aracılığına gereksinim duyduğunuzu işaret eder

Rüyada ara bulduğunu, çöpçatan olduğunu, çöpçatanlık yaptığını görmek yardımsever, iyiliksever bir kişiliğe sahip olduğunuzu ancak bu yönünüzün çevreniz tarafından yadırgandığını, adeta bu yönünüzle alay edildiğini ve kullanıldığınızı simgeler. Rüyada arabulucu, aracı, balyos, mutavassıt, ricacı ve şefaatçi kelimelerinin rüya tabirleri de benzer anlamlar taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir