Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çöpçü Görmek

Rüyada çöp toplayan birini görmek nedir?

Rüyamda bir lokalde içtim, oradan çıktığımda param kalmadı veya az kalmıştı, eve doğru giderken sıkıldım, yarınki günde alış veriş yapmam gerekiyordu, bunları düşünerek gidiyordum ki bir çöp yığınına rastladım. Bir çöpçü çöpleri ayıklıyordu, orada çöpün içine baktım, karışık altın gördüm, küpe vardı, zincir bilezik, yüzük. Onları cebime toplarken arkamdan bir at arabası geldi, altı atla beraber hepsi altın renkli idi, oradaki çöpçü bana seslendi, dedi ki “bunlar sana yeter”. Bu neye manaya gelir?

Rüyada çöpçü görmek yorumu

Rüyada çöp toplayan birini, çöpçü görmek gerçek yaşamınızda hiç ummadığınız bir zamanda, hiç ummadığınız birisinden büyük bir hayır, bir destek alacağınızı işaret eder.

Rüyada çöpçü olmak, çöpçü olduğunu görmek gerçek yaşamınızda oldukça dağınık, savurgan olduğunuzu, her zaman arkanızı toplayacak birilerine gereksinim duyduğunuzu ve bunun çevrenizdekileri rahatsız ettiğini simgeler.

Rüyada çöplükten çöp ayırdığını, çöp ayıkladığını, çöpler arasında bir şey aradığını görmek dağınıklık huyunuz, düzensiz, tertipsiz çalışma alışkanlıklarınızı bırakmazsanız sonunuzun kötü olacağını temsil eder. Rüyanın devamı için lütfen altın rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Rüyada arta kalan, artan, artık, atık, cibre, cüruf, çamur, çekirdek, çerçöp, çurçur, dışık, döküntü, izmarit, kalan, kalıntı, kırpıntı, koçan, kül, küspe, moloz, pislik, posa, süprüntü, talaş, toz, toz toprak topladığını görmek aynı anlamlara gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir