Rüyada Çöpe Ekmek Attığını görmek

Rüyada çöpe ekmek attığını görmek neye çıkar?

Rüyamda ben annem ile yağmurlu bir havada okul gibi bir yere gidiyordum, annemden ayrılınca sınıfta sıraya oturduğumda sıranın altında ekmek gördüm, ekmeği çöpe atayım derken ekmek elimde parçalanıyor, parçalar şeklinde çöpe atıyorum, Ekmeğin kimi parçalarını da çöpün kenarına koyuyordum. Beni seven bir çocuk varmış “bunu da sen atar mısın” diyorum, gülümseyerek atıyor, Rüyada çöpe ekmek atmak neye işarettir? teşekkürler.

Rüyada çöpe ekmek attığını görmek tabiri

Buse merhaba, peşin olarak söyleyebilirim ki görmüş olduğun rüya hayatında bir şeylerin yolunda gitmediğini, ya da kimi şeyleri yanlış yaptığını ifade etmektedir.

Rüyada okula gitmek, okula gittiğini görmek gerçek hayatta kimi hareketlerinin hatalı olduğuna işaret eder. Rüyada sınıf görmek, okul sınıfı kişisel gelişime işaret eder. Kişisel gelişiminizin halen devam ettiğini gösterir.

Rüyada ekmek görmek nimettir, fırsatları ve yaşamın temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür. Ancak ekmeğin yere atılmış olması ve akabinde senin kalanını çöpe atman bir şeyin hatalı yapıldığının simgesidir. Hemen neyi hatalı yaptığını sorgulaman gerekmektedir.

“Rüyada Çöpe Ekmek Attığını görmek” hakkında 1 yorum

  1. Rüyanda çöpe iki tane kızarmış ekmek atıyordum, yakın bir arkadaşım da o ekmeği alıyordu, ekmek poşete bağlı bir şekilde idi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir