Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Çöplük Görmek

Rüyada bir çöplük görmek neye işaret eder?

Merhaba dün gece bir rüya gördüm, Bir kaç hafta önce sevgilimden ayrıldım ve bu gece rüyama girdi. Rüyamda kendimi onun evinde buluyorum, bir yere dizlerim üstüne oturmuş dua ediyorum üstümde sanki ipekten beyaz bir elbise var, sonra yanımda eski sevgilimin üvey annesini fark ediyorum beni dua ederken izliyormuş.

Yeni tanismisiz, aramizda bir mesafe var gibi, ama bana karsi oldugunu degilde dikkatli oldugunu hisettim. Babasi da evde oluyor ama onunla hic muhatap olmadim. Sonra birden annesinin yerine babaannemi karsimda görüyorum o evde yemek hazirliyormus
Kendimi disarda, eski sevgilimi kapinin önünde görüyorum etraf torbalarla çöplük dolu bende bi kac çöp atıyorum.. Bir yola gidecegim icin onun ailesiyle vedalasmak icin tekrar ordayim ayni zamanda eski sevgilimi kapida görüyorum elinde bi kac hediye çantası var benim tanidiklarim ona vermis ki bana versin. Yalniz yüz ifadesi ne mutlu ne üzgün.

Sonradan kendimi dayımla beraber mutlu ve öpüşerek bir yatakta buluyorum o gün bizim dügün günümüz ve aileyle dügünümüzü yapiyoruz hep beraber cok egleniyoruz dedemle beraber horon teptigimizi gördüm. Gelinlik giyinmiyordum üstümde siyah havalı tatlı bir elbise vardı. Yorum icin simdiden tesekkür ediyorum. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada çöplük görülmesi neye yorumlanır?

Sevgilisinden ayrılan kişiler ayrılığı sevgilisini sık sık rüyalarında görürler ki bu ayrılığın acısı ve pişmanlık işaretidir. Bu konuda detaylı bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında bulabilirsiniz. Rüyanızda esas ilginç olan kısımlar çöplüğe çöp atmak ve dayı ile evlenmek olup manaları aşağıda yazılmıştır.

Rüyada bir çöplük görmek içinizde kimi duygusal temizlik yapmanız gerekir düşüncesi olduğunu gösterir. Hayatınızda kimi olumsuzluk şeyleri tekrar düzenlemeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada çöp atmak ise sıkıntılı bir durumda olduğunu ve bu sıkıntıdan bir an evvel kurtulmak istediğini temsil eder. Rüyada dayı ile evlenmek, dayısıyla evlendiğini görmek bir çatışma, kavga, sorunu işaret eder ve yaşadığın bir tartışmanın izlerini üzerinden henüz atamadığını temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir