Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çorak Arazi Görmek

Rüyada çorak arazi neye işarettir?

Rüyamda çorak bir arazideyim. Tam merkezde büyük bir su kütlesi var (göl ya da deniz emin olamadım). Buna rağmen arazinin çorak olmasını garipsiyorum çünkü hiç yeşillik yok. Toprak sarı renkte ve sanırım bulunduğum yer turistik bir yer. Etrafı gezen insanlar var. O insanların arasında fizik öğretmenim de var. Yanıma gelip su kütlesini işaret ederek “Orada üç bin köpek balığı türü yaşıyor.” diyor ve yanımdan ayrılıyor.

Sonra ben biraz dolaşıyorum ve birden su kütlesinin içinden inek boyutlarında balıklar fırlıyor. Balina, köpek balığı gibi. Yerde çırpınmaya başlıyorlar. İçlerinden bir tanesi çırpına çırpına bana doğru gelmeye çalışıyor. Çok korkuyorum ve balığın bana zarar vereceğini düşünüyorum. Sonra balıktan kaçmaya başlıyorum. Arabaların ve çeşitli kayaların arkasına gizlenerek çıkış yolu bulmaya çalışıyorum. Çıkış yolunu bulduğumda çarpışan araba boyutunda bir arabaya biniyorum. Önümde aynı boyutlarda bir arabaya binmiş çift var. Onların arkasından çıkışa doğru asfalt yolda ilerliyorum. Yol yer yer yokuşlu. Ama rahat bir şekilde yolculuk yapıyorum.

Sonunda çıkışa ulaştığımda bir adam elinde yunusa benzeyen küçük bir balıkla geliyor (balık kedi boyutlarında). O balığın, bana zarar vereceğini hissettiğim büyük balık olduğunu hissediyorum. Hatta bir yerlerde bunu biliyorum. Çünkü bana anlamlı bir şekilde bakıyor ve balığın başından aşağı az miktarda kan akıyor. Yaralı ve hasta görünüyor. Elimde tuttuğum anahtar benzeri bir şeyi o kana sürüyorum ve kanlı anahtara bakıyorum. Balık küçük ve yaralı olduğu için rahatlamış ve zafer kazanmış gibi hissederek oradan uzaklaşıyorum. (şu sıralar içinde bulunduğum ruh hali endişe, stres, umutsuzluk) 18, Kadın, Bekar , Yok.

Rüyada çorak arazi görmek yorumu

Rüyada çorak arazi görmekDeğerli okurum, saçma sapan eski sevgili, alın teri dökmeden havadan kazanılan para rüyalarından bıkmış usanmış bir haldeyken böyle kıymetli rüyaları görmek bizi sevindiriyor. Sende böyle değerli bir rüya gördüğün için kendini şanslı saymalısın. Çünkü görmüş olduğun bu rüya senin şu anki halini özetleyip gelecekteki durumunu anlatmakta ve geleceğe ulaşana kadar atlayacağın aşamalar hakkında bilgi vermektedir. 2011 yılında yayınlamış çorak bir yer rüyası da ilgini çekebilir.

Rüyada bulunduğun çorak arazi senin şu anki ruh halini anlatmaktadır. Rüyada çorak arazi görmek sıkıntı, geçim zorluğu, yokluğu, maddi sıkıntıları ve bunların neden olduğu endişe ile umutsuzluğu işaret eder. Ancak bunlar bir süre sonra sona erecek, yaşam enerjisi ve yaşama sevincinde büyük bir artış olacak ve hayata yeniden dört elle sarılıp, huzur, mutluluk ve feraha kavuşacaksın. Rüyadaki su kütlesi bunları temsil ediyor. Zaten rüyada sende buna şaşırmış durumdasın ve gördüğün rüya kendi içinde tutarlı olmasıyla daha da güçlü anlam kazanıyor. İleride büyük bir su kütlesi var ama bulunduğun yer çorak.

Rüyanın devamında gelişen olaylar uzun olmalarına karşılık anlamı kısa ve net; sen aslında şanslı ve geleceği aydınlık bir insansın, şansında bahtında açık. Ama şu anda ya bazı sebeplerle sıkıntı yaşıyorsun ya da bu sıkıntıları yaşaman gerekiyor (lütfen bunun ne demek olduğunu sorma – çok derin konular) Bunları yaşayacak, olgunlaşacak, şansının ve kısmetinin açık olduğunu bileceksin, ona göre daima kendine güvenip, yapman gereken işleri yapıp, sorumluluklarını yerine getirip güzel günlere kavuşacaksın. Lütfen ileri ki zamanlarda gelişmeleri buraya ekle.

“Rüyada Çorak Arazi Görmek” için bir yanıt

rüyamda boş bir arazideyim, cöl gibi bir yer, arazide insan gibi ama siyah elbiseli ve kişi cok görünüm özürlü ve o kişi gırtlağını zorlayarak zikir yapıyor sanırım duydugum ZÜL CELALİ VEL İKRAMDI ve uyandım rüya yorumlayın lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir