Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çorak Yer Görmek

Rüyada çorak bir yer görmek ne demektir?

Rüyada bilmediğim bir yerin gündüzleri yemyeşil olması akşama doğru kuruyup çoraklaşıp hatta bazı taşların kemikleşmesi çürümesi. Bir kaç kere bu döngü çok hızlı şekilde oluyor. Gündüz gece çok hızlı işliyor. Sonra ikindi vakti gibi tanımadığım bir adam dolmuş durağında bekliyor. Rüyada bu adamın kendim olduğunu hissediyorum.

Hiç bana benzemiyor. Ben durakta beklerken yani o tanımadığım bana benzemeyen adam, sevdiğim kız dolmuşa binmiş camdan bana yani tanımadığım adama bakıyor ve gidiyor. Sevdiğim hafif tebessüm mü ediyor yoksa normal mi anlamıyorum. O adam yani ben dolmuş gittikten sonra gözleri doluyor çok duygulanıyorum. 20, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada çorak yer görmek yorumu

Rüyada çorak yer görmekDeğerli arkadaşım, görmüş olduğun rüya yaşadığın ya da tanık olduğun bazı olayların sende duygusal bir travma yarattığını, berrak düşünemediğin için bazı olayların analizini yapamadığını hatta kendine yabancılaştığını simgelemektedir. Bu durum devam ederse acil tedbirler alıp, seni böylesine etkileyen şeyi tespit edip, önlem alman gereklidir.

Rüyada çorak bir yer görmek, çoraklık hayırlı mesajlar vermez. Çorak, verimsiz bir yer görülmesi sıkıntı, geçim zorluğu, yokluk, maddi sorunları ve bunların sonucu olan endişeleri ve umutların tükenişini işaret eder. Rüyada verimsiz bir iş veya verimsiz çalışan birini görmek yaratıcılık eksikliği temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir