Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çorba Görmek

Rüyada çorba görmek neye işaret eder?

Rüyada çorba görmekRüyamda 1 yıl önce kaybettiğimiz babamı gördüm, bir otobüs ile yolculuk ettikten bir yerde durduk sonra lokantaya girdik, yanımızda ablamda vardı, üçümüz birlikte çorba içtik.

Babam çabuk çabuk çorbasını içti, bir yere acele eder gibi lokantacıya cebinden para çıkardı “borcumuz ne kadar alır mısın” dedi, bende “babacığım niye acele ediyorsun hem ben veririm” dedim, sonra bu arada uyanmışım ama rüyada olsa babamla hasret gidermiş oldum çok özlemiştim babamı.

Rüyada çorba görmek neye yorulur?

Rüyada çorba görmek genel anlamda rüyayı gören kişi hakkında sağlık haberi, sıhhatli yaşam, iyileşme işareti, şifa bulma anlamlarını taşımakla birlikte çorbanın cinsi ile detaylı analiz yapılır. Bu nedenle domates çorbası, işkembe çorbası gibi özel çeşitler için ilgili yorum sayfasına bakmak gereklidir.

Rüyada çorba içmek daima iyi anlamlar taşır ve çorba içtiğini görmek rüyayı gören kişi için umutlarına kavuşacağına, rahatsızlık yaşayan birisi sağlık ve sıhhate delalet eder. Rüyasında çorba pişirmek uyum sembolüdür, rahat ve uyumlu bir hayat anlamına gelirken çorba pişirdiğini görmek aynı zamanda kişinin üstün uyum sağlama yeteneği sayesinde hayatta her türlü şarta kolayca adapte olacağını ve bu sayede fazla sıkıntı çekmeden huzurlu bir yaşam süreceğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çorba Görmek” için 4 yanıt

Rüyada ölmüş dayı
Merhaba, Annem Rüyasında 1 sene önce ölen dayısını görmüş, Dayısı annemden pirinçli çorba istemiş, çok neşeliymiş ve gülümsüyormuş, annem çorbayı yapmış fakat evi bulamamış. Dayısı anneme “nerede kaldın, bekliyorum” demiş, annemde “Dayı evi bulamıyorum” demiş, Dayı “13 numaralı daire” demiş, annem evi bulmuş ama bu seferde merdivenleri yarıya kadar çıkabilmiş, yani eve gidememiş, sonra uyanmış çorbayı götürememiş. Rüyamı yorumlarsanız çok çok mutlu olurum cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. Sevgiler

İlkay merhaba,
Rüyada ölen birisini, ölmüş birisini görmek özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölmüş diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölmüş görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölmüş hayra yorulur.
Rahmetli dayınızın çorba istemesi sizin dualarınıza ihtiyaç duyduğunu göstermektedir.

Rüyada menzil çorbası içmek
Sabah ezanı okunduktan sonraki görmüş olduğum bir rüya, menzilde 3 kişi ben babam ve aile bireylerinden biri üçümüzde 3 kişilik yeşil menzil taburesinde menzil çorbası içiyorduk ve bir görevli adaplı bir şekilde bize gülümseyerek bir soru sordu, bende gülümseyerek herkese nasip olmaz diye bir yanıt verdim, sonra dışarı çıktık abdest almak için dışarı bir yere gittik gittiğimiz yer şadırvan değil açık alan bir yerdeyiz ve etrafta çeşme değilde ona benzer şeylerden az az su akıyor ve bir tanesinde yan tarafa pervane şeklinde dönerek normal su akıyor ve ben oradan abdest aldım ve camiye doğru gittik, caminin içine girmek için ayakkabımı çıkaracağım ama benim ayağımda ayakkabı değil lastikli diz boyu siyah bir çizme var, sonra o çizmeyi çıkartıp camiye girdim ve ezan okunmuş ve öğlenin farz namazına başlamışlar, gavs hz değil başka bir imam öğle namazının farzını kıldırıyor ve ben yetişemedim diye üzülüyorum, caminin içinde biraz beklerken bende öğle namazının ilk önce sünnetini değilde farzını kendim tek başıma kılmaya başlıyorum ve onlar tesbihata geçti ve ben devam ediyordum namaz kılmaya onlarda bana bakıyordu sonra telefonun zili çaldı uyandım, yapacağınız yorumlardan dolayı teşekkür eder hayırla kalınız inşallah. 25, Erkek, Evli, Çalışıyor, endişeli.

Abdulkadir merhaba, rüyanızın Menzil ve Gavs-ı Sâni Şeyh Seyyid Abdûlbâki Hazretleri hakkında bir bilgi verebilir, belkide seni Menzil’e çağıran bir rüya olabilir ama daha fazla yorum yapamıyorum. Bu konular çok derin ve özel konulardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir