Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çorba İçtiğini Görmek

Rüyada çorba içtiğini görmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda sevgilimle yer sofrasında çorba içiyoruz. Ben çorbamı bitiriyorum ve mutfağa gidip kendime tekrar aynı çorbadan alıp içmek istiyorum, tam bu sırada sevgilimin bir arkadaşı gelmiş tencerede de çok az bir çorba kalmış, galiba biraz üzülüyorum tenceredeki çorbayı ona vereceğim için ama sonra misafirdir deyip razı oluyorum.

Bu seferde mutfakta tabak bulamıyorum, raflar bomboş hiç bir şey yok. Sonra dolabı açıyorum içinde peynir olan tabağı boşaltıyorum, çorbayı ona koyacakmışım. Sonra kapı çalıyor birileri geliyor, yani o çorbayı bir türlü ikram edemiyorum. Bu rüya ne anlama gelir acaba?

Kimden: ela
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: çorba içmek, yer sofrası,

Rüyada çorba içtiğini görmek neye yorulur?

Ela merhaba, rüyada yer sofrası görmek, yer sofrası kurmak ya da yer sofrasında yemek yemek, sizin ananelerine bağlı, güçlü aile bağlarına sahip yönünüz olduğunu ve bu özelliğiniz ile her saman mutlu olmayı başaracağınızı temsil eder. Bakınız sofra rüya tabiri sayfası.

Rüyada sevgiliyi görmek, sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. Rüyada çorba içmek, çorba içtiğini görmek, gören kişi için umutlarına kavuşacak demektir.

“Rüyada Çorba İçtiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kedisinin çorba içtiğini görmek
Merhabalar. Öncelikle googleda sitenizi gördüm hemen hemen her zaman buradan bakarım rüya tabirlerine. Rüyamda kendi kedim konuşup, yemek yiyor özellikle çorba içip “annemi getirin” diyordu. Sonra tüm kediler kapıdaydı. Açmamak için direndik. Annesi girmeye çalıştı açmadım. Sonra bir kadın ve bir erkek girdi ve ağızları yüzleri pek düzgun değildi. Kadının uzerine bayıldım. Uyanmakta güçlük çektim ve çok korktum, lütfen en kısa zamanda dönersiniz bana çok sevinecegım. Şimdiden teşekkür ederim. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, Korku

Rüyada kedi görülmesi, yardım severlik ve iyi niyetiniz karşısında hayal kırıklığı yaşamamak için işin başında tedbirli olmak gerektiğine yorumlanır. Kedinin konuşması ise çevrenizle iletişiminizde normal ötesi bazı gizli yetenekleriniz olduğunu, aklınızı ve zekanızı tatlı dilinizle bir arada kullanarak hayatta tüm sorunlarınızı kolayca çözeceğinizi temsil etmektedir. Rüyanın devamında olanlar ise sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir