Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çorba Pişirdiğini Görmek

Rüyada çorba pişirdiğini görmek neye işarettir?

Selamün aleyküm. Sitenizi beğenerek takip ediyorum. Ben 40 yaşında, bekar, ayağından engelli bir bayanım, memur olarak çalışıyorum. Ailemle birlikte yaşıyorum. Perşembe akşamı rüyamda bizim ev kalabalık oluyor, kızlar erkekler var, yemek yapıyoruz. Ablam ve ben kocaman bir kazanda mercimek çorbası pişiriyoruz. Ben karıştırıyorum çorbayı, bu arada ablamla da tartışıyoruz ama kazan bayağı büyük. Sonra yemek taşıyor, yere dökülüyor, bende bezle yerleri siliyorum. Mercimek taneleri beze geliyor, götürüp balkondan dışarı silkeliyorum. Evdeki misafirler kız kardeşimin arkadaşları oluyormuş.

Sonra yemek servisine başlıyoruz, odalar tabaklarla dolu. Somyaların üstünde beyaz servis tabaklarında tatlılar ve dondurmalar var. Ben elime alıp servise başlıyorum. Kapıdan geçerken tabaktaki dondurma düşüyor. Dondurma bir kalıp halinde, alt kısmı hafif erimiş. Tabaklarda küçük kayıp düşüyor. 3 kez düşürüyorum 3 kere geri alıp tabağa koyuyorum.

Sonra diyorum ki “bunlar çok büyük, mutfağa götürüp keseyim” diyorum. Sonra benden küçük kız kardeşimi görüyorum, gözünün birinden yaş gelmiş. “Neden ağlıyorsun” diyorum, “yoksa arkadaşlarına yemek az verdik diye mi” diyorum uyanıyorum. Rüyam bu kadar. Yorumlarsanız sevinirim. Çok teşekkür ederim.

Rüyada çorba pişirdiğini görmek neye yorulur?

Merhaba, rüyada kalabalık görmek , kavgasız, gürültüsüz ise iyidir. Rüyada kalabalık gören kimsenin işinde tüm engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Rüyasında çorba pişirmek , çorba pişirdiğini görmek rahat ve uyumlu bir hayat anlamına gelir.

Rüyada dondurma görmek sevgi ve memnuniyet duygularını simgeler. Rüyada kız kardeş , kız kardeşini görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder. Onun ağlaması ise ferahlamaya, rahatlamaya işarettir.

“Rüyada Çorba Pişirdiğini Görmek” için bir yanıt

merhabalar; ygs sınavına hazırlanıyorum bu kadar stresin içinde 2 hafta önce babaannem vefat etti.Cenazesine gittim ama yüzünü görmek istemedim çünkü hem böyle şeylerden korkarım hemde onu hep sağlıklı olduğu haliyle hatırlamak istiyorum. Bu akşam rüyamda babaannemi kendi evinin mutfağında gördüm. Mutfak koridor gibi dar ben kuzenimle konuşuyorum oda benim 2 adım gerimde sürekli çorba karıştırıyor. Hiç konuşmadı ve yüzünü, elini ,ayağını görmedim sadece göz ucuyla arkaya baktım ve kıyafetlerinden tanıdım. İçimden sen ölmedin mi diyorum beni anlıyor öldüğünü biliyor ama hiç bir tepki vermiyor ben sürekli kafama babaannemin burada olmasına taktığım için kuzenimi hiç dinlemiyorum ve onun konuşmalarından sıkılıyorum. Uykumdan kalktığımda sabah namazı okunuyordu yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir