Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Çorbada Yılan Görmek

Rüyada çorbada yılan görmek neye işarettir?

Rüyanızın başlığı: yemekte yılan
Rüyanızın detayı merhaba 20 yaşındayım nişanlıyım

Rüyamda pişen bir çorbanın içinde yılan gördüm, arkadaşım büyük yılanı parçalamış elleriyle bir parçasını da bana veriyordu ben yolda yürürken büyük ve küçük yılan peşimden geliyordu bindiğim arabaya da gelecekti yılan, fakat bir adam çıkıp yılanı arabayı almadı bende bindim arabaya rahatça

Rüyada çorbada yılan görmek nasıl yorumlanır?

Doğu kültürlerinde yılanı rüyada görmek ihanet düşmanlık, gizli düşman veya doğru yoldan saptırmak isteyen birine yorumlanır. Batı kültürlerinde rüyada yılanı görmeniz ise gizli korku ve endişe ile yaşama sevinci, hayat enerjisi ve sağlığınız hakkında bilgi verdiği söylenmektedir. En önemli yılan tabiri budur, çünkü yılanlar yüzyıllardır yılanlar sağlık sembolüdür. Çorbada yılan, ya da yılan çorbası görmek ise sağlık konusunda iyi haberler vermekte, arkadaşını ya da siz bir sağlık sorunu yaşıyorsanız bunun sona ereceğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çorbada Yılan Görmek” için 2 yanıt

Rüyada musluktan yılan çıkması
Merhabalar,
Rüyamda musluğun içerisinden kocaman bir yılan çıktığını gördüm ve bende hemen yılanın karşında bir sehpanın yanında duruyordum ve hemen yılanın yanında bir köpek vardı.
Yılanı gördüğüm an itibariyle sehpanın üzerine çıkıyorum ve köpek bana doğru koşuyor ama hiç bir şey yapmıyor sadece bakıyor. Daha sonra yılan hareketleniyor ama masum bir durumda bana sokmak niyetinde değil etrafımdaki insanlar yılanın ölmesi gerektiğini söylüyor fakat formÜlunu bulamıyor.
Yılan yanıma doğru geldi ve cidden çok masumdu, sokuldu iyice yanıma kafasını okşamam gerektiğini düşündüm kafasını sevdim ve dişine dokundum sevdim ama yılanı ve sonra yılan yine masumca kayboldu daha sonra onu buldum boylu boyunca yatıyordu.
Rüyamın etkisinde kaldım muhakkak bana bir şeyi işaret etti ve bilmek anlamak istiyorum rüyamı rica etsem yorumlar mısınız.
Teşekkür ederim. Melek

Bir delikten, borudan, çeşmeden yılan çıkması gerçek yaşamınızda söylediğiniz bir kötü sözden dolayı zarar görmeye işaret eder.
Köpek konusunda detaylı bilgiyi rüyada köpek görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir