Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çörek Görmek

Rüyada çörek görmek neye işaret eder?

Rüyamda eltim mercimek çorbası yapıyormuş bende “çorba salçasız olmuş” diye salça atıyorum ve çorbanın içinden 1 ekmek parçası çıkıyor, kaynıma veriyorum yiyor, 1 de çörek parçası çıkıyor onuda ben yemek için çıkarıyorum ama yedim mi hatırlamıyorum. teşekkür ederim.

Rüyada çörek görmek neye yorulur?

Rüyada elti görmek, eltisini görmek gerçekten eltiniz var ve onu gördüyseniz bu rüya uyanık hayatınızdaki onunla olan durumunuzun yansımasıdır ve rüyada geçen olaya göre analiz edilmelidir. Rüyada mercimek çorbası görmek Çevre, Nişan, Düğün, Artma, anlamlarını simgeler.

Rüyada çörek görmek paylaşmak, ödül, başarı, kutlama anlamlarını simgeler. İş ve özel yaşamınızda adil bir pay elde edeceğinizi, Aynı zamanda duygu ve başarılarınızı ifade eder. Rüyada çörek yemek, çörek yediğini görmek, kısmet, fırsat ve önünüze gelecek şansları temsil eder. Rüyada çörek almak, çörek aldığını görmek, çalışmalarınızdan dolayı alacağınız ödülleri ifade eder.

“Rüyada Çörek Görmek” için 2 yanıt

Selam men Sabina bu axsam yuxumda gordum ki, elimde corek yeyirem sonra qizimin qaynatasi elimden coreyi aldi, bir az ozu yedi sonra da evlerinin divarina qoydu ve dedi ki, coreye derman vuracam sican gelende aparsin yesin olsun sonradanda, dunyasini deyismis olan atam geldi ve qudama qaramat atdi.. bunun menasi nedir cox xahis eliyirem cavablayin
48, Kadın, Evli, Ev hanımı, endise

Merhaba,
Rüyada çörek görmek paylaşmak, ödül, başarı, kutlama anlamlarını simgeler. İş ve Özel yaşamınızda adil bir pay elde edeceğinizi, Aynı zamanda duygu ve başarılarınızı ifade eder.
Rüyada çörek yemek, çörek yediğini görmek, Kısmet, Fırsat ve önünüze gelecek şansları temsil eder.
Rüyanın devamında gelişen olaylar elinize geçen kısmeti çevrenizle paylaşmanız gerektiğine, paylaşmanın önemine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir