Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Cübbe Görmek

Rüyada cübbe görmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda uzun boylu, cübbeli, başında sarıklı olan birisi, yüzü gözükmüyordu, beni aldı ve kendisi ile beraber arkasında beni de uçarak kendi yerine götürdü. Götürdüğü yeri, gittiğimiz yolları etrafa bakarak gittim.

Vardığımızda yatırların olduğu bir yere gelmiştik, bir kaç tane daha yatırevliya tabutları vardı, benden oraya gelmemi istedi, temizlik, yenilik gibi bir şeyler yapılıyordu, üstlerine örtülen örtüler değiştiriliyordu, ben uyandım. Sonra geçtiğim yolları araştırdığımda rüyamda beni götürdüğü yerde yatırlar olduğunu öğrendim. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Rüyada cübbe görmek neye yorulur?

Rüyada cübbe görmek rüyayı gören kişinin dini durumu hakkında mesajlar verir. Cübbe giymiş birini görmek yakında başınıza gelecek bir felakete yorulurken cübbeli birini görmek bazen de hiç beklemediğiniz kişilerin sorumluluğunu almak zorunda kalmanıza delalet eder.

Rüyada yatır görmek sıkıntıların sona ereceği, dertlerin biteceğini müjdeler. Rüyayı gören kimse maddi manevi güvene kavuşur. Yatır rüyalarını gizlemek yararlıdır.

Kış mevsiminde cübbe giymek, cübbe giydiğini görmek manevi zenginlik içinde olduğunuzu, tüm işlerinizin yolunda gideceğini simgeler. Yazın cübbe giymek, cübbe giydiğini görmek manevi bakımdan kimi sıkıntılar içinde olmadığınızı, kimi arayışlar içinde olduğunuzu ve işlerinizin yolunda gitmediğini işaret eder.

Rüyada yeşil cübbe görmek Allah’a inancınızı tam olduğunu ve ibadetlerinizi harfiyen yerine getirdiğinizi ifade eder. Rüyada siyah cübbe görmek ibadetlerinizi aksattığını gösterir.

“Rüyada Cübbe Görmek” için bir yanıt

Selamün aleyküm, rüyamda namaz kılan bir takım cemaat gördüm, bunlar cübbe giymişlerdi, cübbe renkleri siyah birkaç kişi gri idi, ondan biraz daha az beyaz cübbe giyenler daha fazlaydı, ben onları izliyordum sadece bu kadarını hatırlamak nasip oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir