Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Cübbeli Ahmet Hocayı Görmek

Rüyada Cübbeli Ahmet Hocayı görmek neye delalet eder?

Selamun Aleyküm. Rüyamda Cübbeli Ahmet Hocamız bizim eve gelmişti. Yüksekçe bir yerde oturuyordu. Ben de yerde oturuyordum. Beni cemaatine alacakmış. Anneme beni sordu önce, sonra da bana sorular sordu. Hepsini cevapladım. Hoşnut bir şekilde bana bakarak gülümsüyordu. Manası nedir acaba? Rüyalarınızı yazmayın demişsiniz ama ben dayanamayıp yazdım. yorum yapabilirseniz çok memnun olurum. Allah razı olsun

Rüyada Cübbeli Ahmet Hocayı görmek nasıl yorumlanır?

Selahaddin merhaba, “Rüyalarınızı yazmayın demişsiniz” cümlesi ile ne demek istediğiniz anlaşılmıyor. Rüyanızı elbette kurallarına uygun ve düzgün cümleler ile gönderebilirsiniz. Sanırım bir konuyu aynlış anlamışsınız.

Rüyada Cübbeli Ahmet Hocayı görmek, onu dinlemek, dinlediğini görmek gerek dünya işlerinde gerekse ahiret işlerinde dengeyi kurduğunuzu, öteki dünya için hazırlıklarınızı yaparken bu dünyanın tadını çıkarmayı bildiğinizi simgeler. Rüyada Cübbeli Ahmet Hoca ile konuşmak, sohbet etmek, karşılaşmak, konuştuğunu, sohbet ettiğini, karşılaştığını görmek gerçek yaşamınızda size yol gösterecek, ilim sahibi birine gereksinim duyduğunuza işaret eder.

“Rüyada Cübbeli Ahmet Hocayı Görmek” için 15 yanıt

Rüyamda Cübbeli Ahmet Hoca Efendi ve beraberinde Mahmud Efendi Hazretlerini ve Seyyid Muhammed Accan’ı gördüm. Bir hastane odasından bir doktorun yanından çıkıyorlardı. Ben de o doktor’a gidiyormuşum tesadüfen.
Yanlarında bir grup insan vardı. Cübbeli Ahmet Hoca’nın yanına gittim heyecanla. Elini öpmek üzere uzanıyordum, tereddütlü bir şekilde pek de memnun değilmiş gibi uzattı elini. Elini öptüm. Orada göz pınarımda bir damla yaş duruyordu, “sizin sayenizde namaza başladım” dedim. Tebessüm etti.
Arkadan bir nida geldi ve Mahmud efendi Hz. elini de öpmemi telkin ediyordu, onun ve seyyid’in elini de öptüm.

Onlar gittikten sonra arkalarından çıktım ve orada bulunan bir hemşire bana “senin bir enerjin var” dedi.
Şaşırmıştım, “bunu kim söyledi” diye sordum. Doktorun söylemiş olduğunu söyledi. “kendine dikkat et” dedi ve o esnada uyandım.

Yanıt verirseniz çok sevinirim.

Songül merhaba,
Cübbeli Ahmet Hoca Efendi ve beraberinde Mahmud Efendi Hazretlerini ve Seyyid Muhammed Accan’ı bir doktorun yanından çıkarken görmüş olmanız bir sağlık sorunu hakkında işaret olabilir.
Onların elini öpmeniz bir saygı ifadesidir.
Hemşirenin söyledikleri önemli, sanki Allah’ın verdiği akıl ve zekanın kıymetini bil, beynini iyi kullan manası taşıyabilir çünkü insanın yaşam enerjisi beyinde muhafaza edilmekte, yönetilmektedir. Bildiğiniz gibi insan ölümü beyin ölümüyle gerçekleşmektedir.

Cübbeli Ahmet Hocayı rüyada görmek neye işarettir
Cübbeli Ahmet Hocayı rüyamda gördüm. Eve gelip bana “kapan” diyor ve kapanmadığım için bana çok kızıyor. Ama çok kapanmak istiyorum fakat kapanamıyorum, namazlarımı falan hiç kaçırmam bunun anlamını öğrenebilir miyim?
Kimden: betül
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: kararsız ve umutlu
Anahtar kelimeler: kapalı olmak

Betül selam,
Rüyanda net olmayan bir şeyler var. “çok kapanmak istiyorum fakat kapanamıyorum” yazmışsın, bu rüyanda mı oluyor, gerçek hayatında mı? Gerçek hayatta oluyorsa, kapanmayı istiyorsan neden kapanamıyorsun ki? Sana kapanamazsın diyenmi var?
Rüyada Cübbeli Ahmet Hocayı görmek, onu dinlemek, dinlediğini görmek gerek dünya işlerinde gerekse ahiret işlerinde dengeyi kurduğunuzu, öteki dünya için hazırlıklarınızı yaparken bu dünyanın tadını çıkarmayı bildiğinizi simgeler

Rüyada Cübbeli Ahmet Hoca ile konuşmak, sohbet etmek, karşılaşmak, konuştuğunu, sohbet ettiğini, karşılaştığını görmek gerçek yaşamınızda size yol gösterecek, ilim sahibi birine ihtiyaç duyduğunuza işaret eder

Bir harabe ev içinde cübbeli Ahmet hoca ile birlikte bir şeylerden kaçış halindeyken bir eski harabe eve giriyoruz, iki kişi beliriyor karşımızda ve cübbeli Ahmet hoca efendi elinde mavi renkte bir sıvıyı o iki kişiye serpiyor ve kara bir bulut gibi buharlaşıp yok oluyorlar, beni korumak için yapıyor bunu ve onlar da cin ve ya şeytan mı oluyor, ayrıca hoca efendi de büyü mü yapmış oluyor, nedir bu rüyanın anlamı, bu arada başımda 3 tane mahkeme var hayrolsun inşAllah.

Selamın aleyküm, cubbeli ahmet hocayi gordum, kalabalık bir yerdeyiz, annem de vardı ahmet hoca geldi, o gün cuma günü ve biraz onunla konuştum, sonra ben kendime dedim ki “abdest aldım, sünneti kilayim” dedim, sünnet namazıni hizlica kılmaya basladim, bitirdim sonra hocam cumayi kildirdi.

Hülya merhaba, Cübbeli Ahmet Hocayı görmek konusu sayfada açıklanmıştır. Naza kılmak için lütfen rüyada namaz kıldığını görmek sayfasını inceleyin.

Selamunaleykum …Cubelli ahmet hocaya çay doldurdum,ikram ettim.zahmet etmeyin dedi.ne demek hocam dedim.onun hizmetindeymişim.cubelli ahmet hoca ile açık alandaydik.ruzgardan basortÜM acildi.ama uzulmedim ona namerhem değilmişim.Yatmak icin yanindan ayrildim yatacagim yer mezarlik olduğunu gördüm. Burada gok yüzünde cokca yildizlar vardi.

Rüyamamda Pakistandayım orada otobus tarzı bır araca biniyorum yanımda da bır akrabam var, sonra bir sey oluyor, ınıyorum yerde ellerını acmıs oturan bir suru ınsan goruyorum, sonra cübleli ahmet hoca efendimiz geldıgını gordum herkez elerı havada dua edıyorlar kımısı cubelı ahmet hoca efendıyı selamlıyor elını epüyor bende ellerımı actım ve sacene la ilahe illallah muhammeden rasullullah dıyorum ve ordan uzaklastım.

Selamünaleyküm rüyamda cübbeli Ahmet Hoca ve uzun beyaz sakallı yaşlı bir dede vardi beraber kabrisatana mahmud efendi hazretlerinin kabrini ziyaret ettik. Fakat yanımdaki yaşlı dede bi efendi hazretleri oluyordu bi yaşlı beyaz cübbeli dede oluyordu rüyanın etkisindeyim iyimi kötü anlama geldiğini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim selamünaleyküm

Canan merhaba, rüyada cübbeli Ahmet Hoca’yı görmek sayfada anlatılmıştır. Kabir ziyareti yapmanız ahiret yaşamı için bir şeyler yapmaya geç kalmadan başlamanız gerektiğini ifade etmekte ve bu konuda size rehberlik edecek kişiler olduğunu anlatmaktadır.

Ben rüyamda bana cinler musallat oluyordu, sağ sola kaçarken Cübbeli Ahmet Hocayı da gördüm, cinler onuda çarpıyorlardı.Sonra beni bırakıp cinler onu çarpmaya başladı, çok garip bir rüyaydı, bu ne anlama geliyor? bilen biri yorumlarsa sevinirim.

Selamun aleyküm rüyamda cübbeli Ahmet Hocayı gördüm ve ona arşta ikamet etmek nedir diye sordum o da bana herkim iman ve islamla ilgili bir kitabı ezberlerse o arşta ikemet etmeye mazhar olur dedi rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim

Rüyamda cübbeli ahmet hocamı gördüm.hafif bayır gibi ve çimenlikli bir yerde cübbeli hocamla birlikte oturuyoruz.hocam tam benim atkamda oturuyor.üstünde elbise yok ama örtü gibi bişeye sarılmış.beraber aynı yöne bakıyoruz.baktığımız yerde üzüm asması değil bildiğimiz üzüm ağacı var.salkım salkım üzümler.ben daha önce de mahmut efendi hzlerini görmüştüm yine o rüyada da bir sürü üzüm asması ve salkım salkım üzümler vardı.tesadüf mü bilemedim.rüyamı yorumlardanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir