Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çubuk Görmek

Rüyada çubuk görmek neye çıkar?

Rüyamda bir camide namaz kılıyorum, büyük ihtimalle ilk sünnet olması lazım  ya öğlenin ya da cuma namazı  ilk sünneti idi, vakit gündüz idi, güneş camdan halıya vuruyordu, ben namazımı kıldım tam selam veriyorum meğerse önce soluma sonra sağıma selam vermişim, sonra dizlerimin üstünde doğruldum, o sırada bir tarafım boş idi, diğer yanında genç vardı ve cebinde bir metal çubuk vardı, çubuğun yarısı dışarıda idi ve neredeyse düşmek üzereydi, genç adam bana “selamı yanlış verdiniz, önce sağa sonra sola selam vermelisin” dedi, yalnız o bunu söylerken rükuya eğilmişti, bende derhal geriye oturarak ettehiyyatü okudum, secdeye varıp dualarımı okudum, selam verdim, yani bir çeşit sehiv secdesi gerçekleştirdim. Bu sırada kendi kendime “adam namazın tam ortasında niçin konuştu?” diyorum. Namaz selamını verdikten sonra benimle aynı yaşlardaki o gencin yanına vardım ve “aklım memurluk atamalarında, kafam çok dalgın, o nedenle bu hata oldu, yoksa 5 vakit namaz kılıyorum” dedim, genç adam da “olur böyle” gibi konuştu, tam doğrulurken uyandım . lütfen yorumlar mısınız?

27 yaşında erkeğim, üniversiteyi bitirdim, kpss sınavına girdim, devletin kadro açması ve atamayı bekleyen biriyim ve beş vakit namaz kılarım.

Rüyada çubuk görmek tabiri

Celal selam, görmüş olduğun rüyanın ana teması namaz kılmak ya da namazı yanlış kıldığını görmek olmakla birlikte rüyada alakasız bir şekilde görülen genç adamın cebindeki metal çubuğunda önemli bir anlamı olduğunu düşünüyorum.

Rüyada cemaat ile namaz kıldığını görmek çok hayırlı bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin kendisinin, ailesinin, çevresinin kaza ve belalardan korunduğunu, doğru yolda ilerlediğini gösterir. Rüyada namazı yanlış kıldığını görmek bir nedenle yolunda giden hayatınızda bir zorlukla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada çubuk görmek gören kişinin daha ılımlı, daha uyumlu olması gerektiğine işaret ederken görülen metal çubuk, plastik çubuk, ahşap çubuk ve tüm çubuklar günlük yaşamınızdaki streslerden uzaklaşma isteğinizi simgeler. Çubuğun sivri ucu gerçek yaşamda gitmek istediğiniz yönü işaret eder. İki ucu sivri çubuk görmek hayatınızın yönünü belirlemekte zorluk çektiğinizi, karar veremediğinizi temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir