Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Çuha Görmek

Rüyada çuha görmek neye çıkar?

Dün gece gördüğüm rüyamda iş görüşmesi yaptığım bir insan bana beni işe alacağına söz verdi ve sırtıma iğne batırdı, daha sonra beni bir çuhanın üzerine yatırdı, iğneyi çıkarttık. Herhangi bir acı duymadım, kanama olmadı. Bunu neden yaptığını sorduğumda “verdiğim sözü unutmamak için yaptım” dedi. Bu rüya neye işaret eder?

Rüyada çuha görmek yorumu

Halil merhaba, rüyada iş görüşmesi yaptığını görmek, şu anki mevcut halinizden memnun olmadığınızı, daha fazla maddi ve manevi tatmin bulacağınız bir iş arayışı içinde olduğunuzu gösterir. Rüyada söz vermek rüya sahibinin gerçek hayatınızdaki taahhütleri simgeler, belki kullandığınız kelimeler veya koruma konusunda endişeleriniz olduğunu ifade edebilir. Birinin kendisine söz verdiğini görmek güven eksikliğini simgeler ve rüya sahibinin reel yaşamında yaşadığı olaylar, karşılaştığı bazı durum nedeniyle insanlara artık güvenmekte zorluk çektiğini, insanlara güvenemediğini işaret eder.

Rüyada çuha görmek bir araya gelmeyi, toplanmayı, görüşmeyi, anlaşmayı simgeler. Rüyada masa üstüne çuha örtü sermek, çuha serdiğini görmek komşu veya akrabalar ile bir araya gelip güzel anlar geçirmeye, misafire işaret eder. Rüyada çuha elbise giymek, elbise giydiğini görmek küçük bir sağlık sorunu yaşayacağınızı simgeler.

İş görüşmesi yaptığınız kişinin sırtına iğne batırması geçmiş eğitim veya çalışma hayatınızda yaşadığınız bir acının hala içinizde bir iz bıraktığını işaret etmektedir. İğneyi çıkarmak, sırtına batmış iğneyi çıkarmanız ise bu acının etkisinden yakında kurtulacağınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir