Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çukur Açmak

Rüyada çukur açmak neye işaret eder?

Lütfen yorumlarsanız mutlu olacağım. Rüyamda bana diyorlar ki “odanın ortasına çukur aç”, bende bunun üzerine odanın ortasına çukur açıyorum, “şimdi ne olacak” diyorum, oğlunu bu çukura at ve üzerini kapat” diyorlar, “hayır” diye çığlık atarak uyandım. Ne anlama gelir bu rüyam. cevaplarsanız sevinirim.

Rüyada çukur açmak yorumu

Rüyada çukur açmak, çukur kazmak, çukur açtığını, çukur kazdığını görmek yaptığınız bir hileli işi veya söylediğiniz bir yalanı temsil eder. Rüyada çukur açıldığını, çukur kazıldığını, çukur açan birini, çukur kazan birini görmek kötü kalpli, negatif duygulara sahip birisi ile bir iş yaptığınızı veya yapacağınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çukur görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çukur Açmak” için 2 yanıt

Rüyada çukurlu yol görmek
Merhaba. Rüyamda üniversiteden arkadaşım kız ve ben, bir arabayla gidiyorduk. arkada yan yana oturmuşuz. Yol çukurlu oluyor, biz silkeleniyoruz. galiba aşağıya doğru gidiyordu araba. kız hamile silkeleniyor diyor “endişeleniyorum”. dogal hayatta arkadasim hamile bu yakinlarda doguracak. ozel hayati bence biraz sıkıntılı.

Gülcan selam,
Rüyanız, arkadaşınızın yaşamında bazı zorluklar olduğunu göstermekte zaten sizde bunun farkındasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir