Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çukur Görmek

Rüyada çukur görmek neye delalet eder?

Bizim köyün eski yerleşim yeri dağlık bir yer ve orta kısma doğru çukur olan bir yer. Rüyamda ben ve birkaç kişi burada gezerken birden orta kısma geliyoruz, sonra orası birden masmavi bir deniz oluyor. Benim durabileceğim yer çok küçük 15 20 santimlik bir basamak ve yanımda yarım bir duvar var, üzeri tel örgülü. Annem ise bu duvarın arka kısmında duruyor.

Ben denizin olduğu tarafta duruyorum. Sonra bir hamile kadın geliyor yanıma ve göbeği yere düşüyor. Kadının göbeği yumurta çatlar gibi çatlıyor ve yarılıyor. O esnada bir bebek doğuyor içinden, sonrasında ben bu bebeği alıp anneme veriyorum ve annem bu bebeği kundaklıyor. Sonrasında uyandım zaten ama bebeğin cinsiyeti belli değil. Ben bunun anlamını çok merak ediyorum ve rüyanın çok etkisinde kaldım. Bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

İsim / Takma isim : gizem
Cinsiyetiniz : kız
Yaşınız : 19
Medeni durumunuz : sevgilim var
Şu anki ruh haliniz : sıradan
Rüyanızın konusu : bebek doğumu
Anahtar kelimeler : deniz, bebek, duvar, hamile kadın

Rüyada çukur görmek yorumu

Rüyada çukur görmekGizem merhaba, rüyada çukur görmek rüyayı gören insanın bir durum ya da olay hakkında umutsuzluk duyguları içinde olduğunu gösterir, belki de sevdiklerinden ya da güvendiği birinde destek istemesi gerektiğini anlatır.

Rüyanızda çukurun denize dönüşmesi yaşamınızda ani gelişecek bir olay sonucu içinde bulunduğunuz umutsuzluk durumunun umuda dönüşeceğini simgelemektedir, bunda annenizin de rolü olacak.

Gördüğün hamile kadın, genellikle insanın günlük yaşantısıyla ilgili haber ve gelişmeleri yansıtır. Hamilelik yeni bir başlangıcın hazırlığıdır ve gören kişinin atacağı adımlar için bir gözden geçirmeyi işaret eder.

Bebeğin doğduğunu görmen ise yeni bir fikre veya projeye imza attığını temsil etmektedir. Fakat bebeğin doğum şekli alışıldık bir yöntem olmadığı için imza atacağınız bu proje ya da fikrin de biraz sıra dışı ( uçuk kaçık olarak ta nitelenebilir ) olacağını göstermektedir.

Çukur konusunda ilave bilgiler

Rüyada çukura düşmek, çukura düştüğünü görmek yaşamındaki bir problemin üstesinden gelmek daha fazla gayret göstermeniz veya dostlarınızdan yardım istemeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada çukura düşmüş birini görmek çukurdaki kişiyle açıklanır ve çukurda olan insanın hayatında bir şeylerin ters gittiğini ve yolunda gitmeyen bu şeyleri düzeltmek için yeterli ve gerekli gücü olmadığını ifade ederken bu rüya aynı zamanda o kişinin sizden yardım veya destek beklediğini de ifade edebilir.

Rüyada çukur açmak, çukur kazmak, çukur açtığını, çukur kazdığını görmek yaptığınız bir hileli işi veya söylediğiniz bir yalanı temsil eder. Rüyada çukur açıldığını, çukur kazıldığını, çukur açan birini, çukur kazan birini görmek kötü kalpli, negatif duygulara sahip birisi ile bir iş yaptığınızı veya yapacağınızı simgeler. Rüyada çukur doldurmak, çukur doldurduğunu görmek gerçek yaşamda yaptığınız bir hile ya da söylediğiniz yalanın sonuçlarını, zararını telafi etmek için çaba sarf ettiğinizi simgeler.

Rüyada hendek görmek günlük yaşamınızda kaçınmanız gereken bir şey olduğunu ifade eder. Rüyada hendek açmak, hendek kazmak okul veya iş konularında kendini suçlu hissettiğinizi gösterir. Rüyada hendeğe düşmek bir hata yaptığınızı / yapacağınızı ifade eder. Hendek; özellikle kale, bina veya kenti çevreleyen geniş, derin ve genellikle suyla dolu çukurdur.

“Rüyada Çukur Görmek” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir