Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Çulluk Görmek

Rüyada çulluk neye delalet eder?

Rüyamda çok yakın bir kız arkadaşımla beraber kaçarcasına koşuyorduk. Sonra bir fabrikanın çatı boşluğunda duran çulluk fark ettim ona da gösterdim. Sonra çulluğun gözleri birden parıldadı ve uçmaya başladı, hiçbir şekilde sesini duymadık. Sonra koşmaya devam ettik .Biz bunları yaşarken bizden başka hiçbir insan yoktu etrafta koşa koşa şehrin merkezine kadar geldik ve insanları görür olduk. Detaylı bir şekilde yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkürler.

Rüyada çulluk görmek yorumu

Rüyada koştuğunuzu görmeniz aslında aile efradından birilerinin iyi sağlık haberlerini almaya veya yaşamakta olduğunuz bir sıkıntıdan uzaklaşamaya delalet ederken fabrika binası ise yaşamınızdan ailenizi daha rahat etmesi, yaşam kalitesinin yükselmesi için bir karar vermeniz gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada çulluk kuşu görmek rüyayı gören bekar erkek için tatlı dilli güzel bir kadın, bekar kadın için hoş sözlü güzel huylu bir erkek ile tanışmaya delalet eder. Çulluk avlamak rüya sahibinin gerçek zannettiği bir şeyin ve sonradan sahte olduğunu göreceği bir durum yaşamasına ve bir dileğinin tam gerçekleşeceğini sandığı anda durumun tersine gideceğini, bu isteğinin gerçekleşmeyeceğini gösterir. Çulluk yakalamak rüyayı görenin ailesinde veya arkadaşları arasında onu sevindirmek isteyen birileri olduğunu ve kişiyi sevindirecek bir şey yapacaklarını ya da söyleyeceklerini ifade eder. Çulluk eti yemek uzun zamandır küs olduğunuz bir kişiyle bir araya gelmeye ve barışmaya alamet eder.Bu rüya alternatif olarak size uygun olmadığını bile bile birisiyle bir gönül ilişkisine girmeye de rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir