Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cuma Namazı Farzını Kılmak

Rüyada cuma namazı farzını kılmak ne demek?

27 yaşında bir erkeğim. öğrenciyim. Rüyamda babamla beraber cuma namazının farzını kıldık. Sonra babam beni bir yere gönderdi. Yolumu kaybetmiş olmalıyım ki genç bir kızın evinde buldum kendimi. Öpüştük bununla. Ben abdestli olduğumun farkına varıp , uzatmadan geri döndüm. Sünnete yetişmeye çalışıyorum. Ve lakin yetişemiyorum, topluluk dağılıyor. 02 Kasım 2009, 10:19.

Rüyada cuma namazı farzını kılmak yorumu

Merhaba, rüyanızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Rüyada namaz görmek, namaz kılmak, namaz kıldığını görmek rüyaların en hayırlılarındadır. Rüyada namazı yarım bırakmak ise çok büyük bir günahı, inkarı, yalanı ifade eder.

Rüyanız, çok büyük bir günah işlediğinizi, hata işlediğinizi fakat bunun farkına varıp hemen hatadan, günahtan döndüğünüzü ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Cuma Namazı Farzını Kılmak” için bir yanıt

Rüyada ağaçların namaz kıldığını görmek
Ben 5 vakit namazımı kılan biriyim, az önce sabah namazına kalkmadan önce bir rüya gördüm. Rüyamda bedeni ağaç fakat yüzü insan rükuda saf şeklinde dizilmiş bir sürü ağaç gördüm, bazıları safın dışında onları da ben kaldırıp safa yerleştiriyordum. Sonra korku içinde uyandım, acaba ne anlama geliyor? bu neye işarettir? Selamet ile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir