Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cuma Namazı Sırasında Uyumak

Rüyada cuma namazı sırasında uyumak ne demek?

Merhaba, rüyamda cuma namazı kılmak için camideyim. Cuma namazında hoca hutbeyi okurken uyuyorum, uyandıktan sonra abdestimin kaçtığını hatırlayıp, abdest almak için dışarı çıkıyorum ve ayakkabılarımı arıyorum, bu sırada bir arkadaşım gelip ayakkabılarımı bulmama yardım ediyor, sonra uykumdan gerçekten uyanıyorum. Bu rüyanın anlamı nedir?

Kimden: designer
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:30
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: sakin, huzursuz
Anahtar kelimeler: cuma namazı, namazda uyumak, uyuduğunu, hutbe, abdest kaçırmak,cuma kılmak.

Rüyada cuma namazı sırasında uyumak yorumu

Cuma namazı kılmak, cuma namazı kıldığını görmek, Hayatınızda her şeyin olumlu geçtiğini, aydınlık, pozitif bir dönem yaşadığınızı ve üzerinizdeki olumlu enerjiyi çevrenize, sevdiklerinize yansıtmanız gerektiğini ifade eder. Bakınız cuma namazı rüya tabiri.

Ancak namaz sırasında uyumuş olmanız, elinizde olmayan kimi sebeplerle üzerinizdeki pozitif enerjiyi etrafınıza aktaramadığını işaret ederken, bu sebepleri acilen tespit edip çözmeniz gerektiği temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Cuma Namazı Sırasında Uyumak” için 2 yanıt

Rüyada cuma namazı görmek
Rüyamda cuma namazına gitmişim, bir yere oturup uyuya kalmışım, hemen hemen oturdugum yerden ve yanımda oturan adamın biri kaldırıyor beni, adamın yanında cok kişilik toplum oluştu, ardından gömleginin önü acık bir kac tane genc gelip adamlarla kavga ettiler.
Her yer karma karışık oldu, kacan kacana ve ben tek gittigi halde ablam kardeşim annem yegenim var oldu yanıda hepimiz kacıyorduk.
Bunun acıklaması nedir hemen cevap olsa, iyi olursa sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir