Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cuma Namazı Vaktinin Geldiğini Görmek

Rüyada cuma namazı vaktinin geldiğini görmek ne demek?

Selam abiler, benim ruyalarim genellikle, ya cikar ya da bana ne yapmam gerektiği hakkında bilgi verir.

Ruyama basliyayim; Ruyamda, suyu yeşil olan bir havuzda daliyorum, ama aradiğimi bulamiyorum. Çiktiğim vakit, cuma namazi vaktinin geldigini ogreniyorum ama uzerimde bornoz var, abdestimin olup olmadığını dusunuyorum. Gusul abdesti icin camilerin dışında bulunan abdesthaneye yoneliyorum. Abdestimin gecerli olduğunu anlayip yeniden abdesthaneye yoneliyorum. Yanliş hatirlamiyorsam, kadin ve erkeklerin beni böyle gormemelerini istedigim, için caminin icerisinde olan, daire gibi gorunen odalarda yururken bir bayanla karsilasiyorum. Bu bayan oyle temiz ve güzel ki. iffetinden uzaklaşiyor yüzünü ceviriyor.

Sonra bir bayanin daha geldigini goruyorum. Bu bayan simasi çok temiz, ortulu bir bayan, bu bayan gelmeden bornozumu iyice sıkıyorum. Kızla goz goze geliyoruz, o odadan ezani duymadiğim için dışarı çıkıyorum bir bakmisim namaz bitmiş. Beyaz’ın rüyası. 16 Ağustos 2012 @ 09:56

Rüyada cuma namazı vaktinin geldiğini görmek yorumu

Beyaz Merhaba, gördüğünüz rüya bence 2 mesaj vermektedir.

1. mesaj, hayatınız ve arzularınızı tam olarak yerlerine oturtamamışsın. Ne isteyip ne istemediğini ya da istediğiniz şeye nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsunuz. Bu yüzden hayatta kimi kısmetleri kaçırıyorsunuz.

2. mesaj ise hayatınızda zamanın kıymetini bilmiyorsunuz, onu iyi değerlendiremiyorsunuz.

Bana göre her iki mesajda size yararlı bilgiler vermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Cuma Namazı Vaktinin Geldiğini Görmek” için 2 yanıt

Merhaba arkadaşlar, Rüyamda cuma namazı için camiye gidiyoruz, namaza duracağız en ön saf değil bir arkasında saf tutuyoruz ama hocayla aramızda kimse yok, o safa bir bayan geliyor ve namaza başlıyoruz. O bayan, hocaya bir şeyler söylüyor ki hoca namazı kılarken şaşırıyor, tövbe etmeye başlıyor, namazı yanlış kıldırıyor. Namaz bitiyor, hoca arka odaya girince ben sert bir tabirle odaya giriyorum “nasıl namaz kıldırıyorsunuz” diye, odada başka kişiler de var, eski milli eğitim müdürü ve en büyük öz amcam beni sakinleştirip durumu anlatıyorlar, arkadaki bayan hocanın sevgilisi imiş ve başkasıyla evlendiğini bu evlendiği adamın yakınları da dışarıda hocayı öldürmek için beklediğini söyleyince hoca şaşırmış. Bunu öğrenince sakinleşiyorum ve camiden çıkıyoruz. lütfen yorum almam gerekli, 25 yaş eğitici atölye öğretmeniyim, bekarım, kız isteme arifesindeyiz.

Rüyada Cuma namazı görülmesi en güzel rüyalardan biridir, hayırlara, aydınlığa işarettir. Cuma namazı kılmak, cuma namazı kıldığını görmek hayatınızda her şeyin olumlu geçtiği, aydınlık, pozitif dönem yaşadığınızı, üzerinizdeki olumlu enerjiyi çevrenize, sevdiklerinize yansıtmanız gerektiğini ifade eder. Ancak rüyanın devamında gelişen güzellikler yaşamınızda bir şeyin ya da birilerinin sizin bu güzelliklere kavuşmanıza engel olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir