Rüyada Cumhurbaşkanını Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanını görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı gördüm. Hastaneye bizi ziyaret etti, elini omzuma koydu ve bana “güçlü ol, sabırlı ol, dua et. Allah’ın izniyle karın sağlığına kavuşacak” dedi ve bana bir tespih hediye etti. Çok mutlu oldum, elini öpmek istedim ama öptürmedi. Bu neye işarettir?

Ben 28 yaşında evli, 1 çocuk babası erkeğim, çalışıyorum ve karım şu anda belinden ameliyat oldu, ayağa kalkıp kalkmayacağı, yürüyüp yürüyemeyeceği belli değil. Saygılar.

Rüyada Cumhurbaşkanını görmek tabiri

Necdet merhaba, öncelikle eşine geçmiş olsun diyorum. İnşallah bir an önce sağlığına kavuşur, sevdikleriyle bir arada mutlu bir yaşam sürer. Anladığım kadarıyla doktorlar vazifesini yapmış, bundan sonrası Allah’ın yardımı ve izni, sizin dua ve sabrınızla gelişecek. Allah kendisinden yardım isteyenleri geri çevirmez, olumlu düşünün ve her şeyin hayırlısını isteyin.

Görmüş olduğun rüya hayırlara işaret olup, çok iyiye işarettir. Rüyada Cumhurbaşkanını görmek kişinin ne muradı varsa tümünün gerçekleşmesine hatta kişinin beklediğinden daha güzel gelişmeler olacağına alamet eder. Bakınız rüyada Cumhurbaşkanı görmek sayfası.

Sn. Cumhurbaşkanının sana bir tespih hediye etmesi gerçekten çok ilginç ve önemli mana taşıyor. Neden başka bir şey değil de tespih ediyor. Rüyada tespih görmek rüyayı gören kişi için iyi bir haber almaya ve bu haberin arkasında çok sevinmeye, mutlu olmaya rivayet edilir. Öte yandan rüyada hediye almak da iyidir ve insanın hem aile hayatında hem de çalışma hayatında şanslı ve mutlu olacağı bir döneme girdiğini gösterir. Aynı zamanda kişinin bu dönemi iyi değerlendirmesi, imkan ve kaynakları iyi kullanıp, mutluluğun tadını çıkarması gerektiğine rivayet edilir. Detaylı açıklama için rüyada hediye görmek sayfasını inceleyebilirsiniz.

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*