Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Cumhurbaşkanının Kaybolduğunu Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanının kaybolması neye işarettir?

Merhaba, iyi günler. Geçen gün rüyamda okulumdaydım. Teneffüstü sanırım. Müdürün odasının yanında bir bilgisayar vardı, ona oturdum. Orada sanırım randevu talebi gibi bir program vardı, tıkladım, kabul etmedi. Sonra kapıdaki görevlilere rica ettim, almadılar. Biraz süre sonra içeriden bir görevli çıkıp ‘Cumhurbaşkanımız kayıp!’ dedi. Görevliler koşuşturmaya başladı.

Ben de elime bir tüfek aldım, görevliden şarjör istedim. Şarjörleri kemerime sıkıştırıp dışarı fırladım, ancak bulamadım. Sonra cumhurbaşkanının geri döndüğünü öğrendim. Odaya geri dönerken elimde ikiye bölündü. Odaya, Cumhurbaşkanının yanına geldiğimde ise beni güler yüzle karşıladı. Kendisine Polis Koleji aday tespit aşamasına başvurduğumu ancak puanımın düşük olup sınava çağrılmada umudum olmadığını, çağrılsam da beden sınavında çakılacağımı, onu da geçsem intibak eğitimine çağrılmayacağımı söyledim. Sınav puanlarımı sordu, not aldı. Bana yardım edeceğini söyledi. Hatırlatmama gerek olup olmadığını sordum, “gerek yok” dedi. Rüyamı yorumlarsanız minnettar kalırım, teşekkürler.

Rüyada Cumhurbaşkanının kaybolduğunu görmek tabiri

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda beklemediğiniz çok güzel olaylar gelişeceğini, muradına kavuşacağınızı simgelemektedir.

Lütfen rüyada Cumhurbaşkanı sayfasını ziyaret edip, oradaki bilgilerle içinde bulunduğunuz ruh halini bir arada değerlendirip, rüyanın mesajını çözünüz.

“Rüyada Cumhurbaşkanının Kaybolduğunu Görmek” için 2 yanıt

Adminim,rüyayı yorumladığınız için gerçekten teşekkür ederim ancak kafama takılan bir şey var.Tecrübelerinize dayanarak sizden yardım istiyorum.Sizce bu rüya sahih midir yoksa şeytani mi? Cevap bekliyorum,teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir