Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Cünüp Görmek

Rüyada cünüp birini görmek neye işarettir?

Bundan 2 gün önce rüyamda eşimi bir bayana götürüyordum, ama o bayanı görmedim. Sonra tekrar başka bir bayana götürdüm.

Bir an kızım var, 3 yasında onu gördüm, sonra oradan kaçıp bir arabanın arkasına saklandım, eşim geldi ağladı ve bana o kadının banyosunu kullanmasına izin vermediğini anlattı ve “cünüp kalsam günah mı” dedi, sonrada ben kadınla tartıştım yani kısaca çok karışık bir rüya gördüm ancak bu kadarını topladım ama hala aklımdan eşimle o kadın çıkmıyor, eğer yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada eşinin cünüp olduğunu görmek neye yorulur?

Rüyanız, özel hayatınızda çok önemli sorunlar yaşadığınızı, bunu aşmak için mücadele ettiğinizi ancak sizin tek başınıza mücadele etmenizin yetmediğini işaret etmektedir. Eşinin cünüp olması çevrenizdeki birinden küçük bir zarar göreceğinizi işaret edebilir ya da kocanızın bir konuda sizi kıracağını gösterebilir.

Rüyada cünüp olmak rüya sahibi kişinin iş  yada aile yaşamında kimseye söylememesi gerekli bir şeyi gereksiz yere ilgisiz birilerine söyleyeceğine onlarında bu durumu ve duydukları şeyleri başkasına anlatarak ortalığı iyice karıştıracağına işaret ederken bunların sonunda epey kötü ve istenmeyecek şeyler yaşanmasına neden olacağına ve bunlardan korunmak amacıyla daha dikkatli olmak gerektiğine delalet eder.

Rüyada cünüp birini görmek rüyayı gören insanın kendine aile yaşamı ve çalışma hayatında oldukça büyük yardımı dokunan, çok yardım gördüğü, sevip saydığı bu insana çok dua edeceğini gösterirken aynı zamanda kaza ve belalardan uzak durmak için Allah’a yalvarıp, daima şükredeceğine yorulur.

Rüyada cünüp olarak namaz kılmak çok hayırsız bir rüyadır ve hakkın yolundan ayrılmaya, doğruluğu elden bırakmaya, Allah nazarında günah şeyler yapmaya ve günaha girmeye işaret eder.

“Rüyada Cünüp Görmek” için 2 yanıt

Rüyada cünup olduğunu görmek
Aslında rüyam kısa ama yine de çok merak ettim. Rüyamda kalkıyorum, hazırlanıyorum camiye doğru yola koyuluyorum. Caminin tam kapısına geliyorum ve cünup olduğum aklıma geliyor, caminin kapısında kalıyorum sonrada uyandım.
21, Erkek, Bekar, Çalışıyor, yorgun

Rüyada camiye gitmek, En hayırlı rüyalar arasındadır, görene huzur verir ve selamete çıkacağınıza işaret eder.
Rüyada cünup olduğunu görmek çok önemli sorunlar yaşadığınızı, bunu aşmak için mücadele ettiğinizi ancak sizin tek başınıza mücadele etmenizin yetmediğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir