Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çürük Görmek

Rüyada çürük görmek neye çıkar?

Rüyamda biriyle yolda yürürken yolun ilerisinde çok büyük yeşil bir timsahın yine çok büyük siyah bir yılanı yemek için kovaladığını görüyoruz, ben üzerimize gelirler diye hemen sol köşede ev gibi bir mekana giriyorum, kapıyı tutuyorum açmasınlar diye.

Bir vakit sonra kapının çürük, çürümüş olduğunu görüyorum ve timsah bu kapıyı kırıp girer diye düşünüyorum, bırakıp saklanmak için yer arıyorum, bu esnada timsahın yılanı öldürdüğünü ve baş tarafının bir kısmının kansız olarak kapının altından görebileceğim şekilde kapının önüne fırlıyor, bu rüyanın bir anlamı var mıdır? teşekkürler.

Rüyada çürümüş kapı görmek yorumu

Rüyada çürük görmekFeride selam. Lütfen timsah görmek rüya tabiri ve yılan görmek rüya yorumu sayfalarını inceleyin.

Rüyada çürük görmek,  çürüme gerçek yaşamda negatif mesajlar verir. Rüyada çürümüş görmek sizin reel hayatta hem kendine hem ailene faydası olmayan boş işlerle uğraştığını ve bu ameller ile önemli bir zaman ve para kaybı yaşadığını, bunun sonunda haram veya günaha adım atma tehlikesi bulunduğunu simgeler. Rüyada bir şeyin çürümeye başlaması derhal müdahale edilmesi gereken acil bir durum ve yıkımı belirtir. Ayrıca yeniden doğuş, yeni bir aşamaya geçiş için eski durumun ölümünü temsil edebilir.

Rüyada çürük ağaç, bir ağacın çürüdüğünü görmek kendisine faydası olmayan, güçsüz birine güvendiğini simgeler ve bu insan yüzünden yakın bir zamanda aslında hiç istemediğiniz bazı şeyleri yapmaya mecbur kalacağınızı anlatır. Çürük direk gerçek yaşamınızda ayakta kalmak için çok uyanık olmanız gerektiğini temsil eder

Vücutta çürüme, vücudunda bir yerinin çürüdüğünü görmek karşılıksız bir aşka, insanı mahvedecek tutkulara işarettir. Çürük yumurta, çürümüş yumurta görmek gerçekleşmeyecek bir isteğe delalettir. Çürük domates görmek yöneticilerinizin verdikleri sözleri tutmayacaklarını simgeler.

Bayat, bozuk, ekşimiş, geçmiş, kesilmiş, kokuşmuş, küflenmiş, küflü, müteaffin, sasımış, tefessüh etmiş kelimelerinin rüya anlamları da ilgili şeye göre yukarıdakilere benzer anlamlar taşır.

Çürümüş dişler.

Çürük yiyecek.

“Rüyada Çürük Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda dişçi tarafından alt 3 dişim aynı anda çekildi, ağrı çürük herhangi bir şey yokken ama cekılen yerlerde hıc bır sekılde kanama olmadı sızce neye yorumlanır bu rüya teşekkürler.
Kimden: guven
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: karamsar
Anahtar kelimeler: diş

Rüyada diş görmek genellikle iyiye yorulmaz, hastalık, sıkıntı, üzüntü bildirir. Detaylı bilgi için diş sayfasını ziyaret ediniz.

Hayırlı sabahlar. Bu gece rüyamda kullandığım arabayla kaza yapıyorum. Annem ve babam arkada başka araba kullanıyorlar ben arabadan dışarı fırlıyorum, araba sonra takla atıyor ancak sol kolumun üzerini ezerek geçiyor ve kolum çürük et gibi morarıyor. Babam gelip “kızım iyi misin bir şey yok di mi” diye beni seviyor, annem ise “araba emanet ne yaptın” diye kızıyor ve benimle ilgilenmiyor. Bu arada babam 10 yıl önce vefat etti ve annemle ölümünden 7 yıl önce boşanmışlardı. Şimdiden teşekkürler. 34, Kadın, Dul, Ev hanımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir