Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çürük Yiyecek Görmek

Rüyada çürük yiyecek görmek neye çıkar?

Rüyada çürük yiyecek görmekEşim bana meyve sebze getiriyor. Hemen hemen hepsi çürük. Aralarında az bir şey sağlam olarak patates ve salatalık alıyorum. Bu arada eşimin boyu kısalmış cüce gibi olmuş. Yüzü de çirkinleşmiş. Ben etrafımdakilere artık bunu istemem, kucağımda mı taşıyacağım bu cüce olmuş çokta çirkinleşmiş diyorum. Eşim benim oturduğum evin alt katını güya kiralamış. Ev boş ama her tarafına fincan ve tabaklar dizmiş.

O sırada karşı komşum (yaşlı erkek) bana hediye paketinde bir tabak ve bir çay fincanı hediye ediyor. Rüyam bu kadar yorumlarsanız sevinirim. (Bu arada Eşim bir hafta önce evden ayrıldı annesi ile birlikte yaşıyor.) 38, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada çürük yiyecek görmek yorumu

Değerli okurum, rüyanızı okurken “eyvah, bir negatif rüya daha, ben şimdi ne yazacağım” diye düşünürken rüyanın sonuna geldim ve orada eşinizin 1 hafta önce evden ayrıldığını gördüm, yorumum kolaylaştı. Rüyada çürük yiyecek görmek, çürümüş yiyecek görmeniz kendinizi güvensiz hissettiğinizi, öz güveninizi kaybettiğinizi gösterir. Rüyanın devamında gördüğünüz ve benim tekrar yazmak istemediğim olaylar eşinizle aranızda ciddi sorunlar olduğunu temsil etmektedir ki zaten bunları biliyorsunuz.

“Rüyada Çürük Yiyecek Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda kardeşim ve ben oturma odasında koltukları açıp yatmışız daha sonra babam geliyor ve bana meyve ya da sebze dikenli bir yiyecek veriyor. Daha sonra kardeşime vermediği için bende yemek istemiyorum kardeşime ayıp olmasın diye annem ve babam aralarında konuşuyor bu kız okumaz falan diye daha sonra bana verdiği yiyecek çürüyor. 17 yaşındayım, bekarım, Öğrenciyim ruh halim karışık

Rüyamda eve doğru yola çıktım, nereden çıktığımı hatırlamıyorum, akşam olmak üzereydi. Kulübe gibi bir mekanda bir adamla konuşmaya başladım. Akşam annemin kek yapacağını, kek için bana meyve vermesini rica ettim. O adam da bana bir salkım üzüm verdi. Ancak üzümün tanelerinin hemen hemen hepsi çürüktü. (Çürük olduğu için siyah üzüm mü yeşil üzüm mü anlayamadım) Ben adama bir şey hissettirmedim. Nasıl olsa eve gittiğimde anneme durumu açıklarım, üzümü evde çöpe atarım düşüncesiyle üzümü elimdeki poşetime koydum eve doğru yürümeye devam ettim. Her meyvenin çürüğü bir olmadığı için çürük üzümün tabirini size özellikle sormak istedim. Hiçbir yerde hiçbir açıklama bulamadım. Yorumunuzu merakla bekleyeceğim. Selamlarımla. 25, Erkek, Bekar, Çalışmıyor.

Balamir selam, rüyada annenizin kek yapması (daha doğrusu kek malzemesinin eksik olması) onun gerçek hayatta kendi işini kendi görmek veya tek başına mücadele etme huyu nedeniyle bir yorgunluk içinde olduğunu, sizden üzüm temin etmenizi istemesi sizin yardımınıza veya desteğinize ihtiyaç duyduğunu gösterirken, adamın verdiği üzüm salkımı aslında elinize bir miktar para geçeceğini temsil etmekte fakat üzümlerin çürük çıkması bu paradan bazı sebeplerle annenize vermeyeceğinize işaret etmektedir. Not: lütfen dikkat. Böyle bir şey olursa bu rüya belki de size önceden bazı şeyleri haber vermek istemiş olabilir, annenize yardım etmezseniz paranın heba olup gideceğini, sonunda üzülebileceğinizi anlatmak isteyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir