Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çürümüş Diş Görmek

Rüyada çürümüş diş görmek ne demektir?

Ben dün gece diş ağrısıyla yattım, fakat bunun etkisiyle mi bilemiyorum, rüyamda çürük olan dişimin ortasında bir oyuk vardı ve bir ışık yardımıyla aynada ona bakarken oyuğun altında büyük bir boşluk gördüm. Sanki dişin içerisinden çenenin içine bakar gibi ve bu boşlukta sigara izmaritleri vardı. Yorumlarsanız sevinirim hocam. Sigara kullanıyorum bu arada, saygılar.

Rüyada çürümüş diş görmek neye yorumlanır?

Rüyada çürümüş diş görmek sağlıkla ilgili mesajlar verir. Rüyada dişlerinin çürüdüğünü görmek, dişinin çürümüş olduğunu, diş çürümesi veya dişlerde çürük, Bir hastalık habercisi veya yaşanmış bir hastalığın tekrarlaması anlamı taşır. Rüyada çürük dişinin düştüğünü görmek içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulacağınızı işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı açıklamaya rüyada diş görmek sayfasında ulaşabilirsiniz.

“Rüyada Çürümüş Diş Görmek” için 10 yanıt

Rüyamda dişlerimin çürük olduğunu ve elimle dişlerimi tek tek çektiğimi gördüm. özellikle ön dişlerdi hatırladığım

, rüyada çürük diş görmek takıldığınız sıkıntan kurtulacağınızı işaret eder veya yaşanmış bir sağlık sorununuz tekrarlanacağını işaret eder

Ruyamda agzimdaki sol ust en arka disim sallaniyordu.aynada baktigimda cok curumus ve kahverengi oldugunu gordum. Cekmeye calistim neredeyse kopmak uzere iken sadece bir zar kadar parca kalmisken o zar dolu parcanin icinde bir suru cakil tasi oldugunu gordum. Bunu anlatsam kimse anlamaz diye fotografini cekiyim dedim.oylede uyanmisim. Yorumlarsaniz sevinirim.

Elif merhaba,

Dişle alakalı rüyalar tüm kültürlerde sağlıkla ilgili mesaj veya endişe gösterir. Rüyanız sağlıkla ilgili geçmişteki endişesiz günlerinize olan özleminizi yansıtmaktadır.

Rüyada dişlerinin tamamen çürüdüğünü görmek
Rüyamda dişlerimin tamamen çürüdüğünü gördüm, sanki erimiş gibi griye dönüşmüşler, çok korktum yorumlarsanız sevinirim.

Rüyamda bir elimde para var diğer taraftan da arkamda bir kisi var, benden alacaklı, ona para vermemek için telefonla konuşuyormuş gibi yapıp aslında ağzimda takma dişin ufalandığinı onunla uğrastıgımı ve daha sonra azı dişiminde aynı sekilde ufalandiğını gördüm. Bu arada diş ağrısı çekiyorum çok fena, yorumlayabilir misiniz.

Rüyamda bütün dişlerimin kırılarak döküldüğünü avcuna aldigimi gördüm. Hatta en sonunda ağzimin icinde bir kan pıhtısı sallandi.meger o da dışımın kökünde saklı duran yedek bir dilmiş.onu yerine koymaya çalıştıkça acı ve sıkıntı çektim.. yorumunuzu bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir