Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çuval Dolusu Mandalina Görmek

Rüyada çuval dolusu mandalina görmek ne demek?

Selamlar. Rüyamda amcamin evleri yanında mandalina ağacı altındaydim ve yanımda cuval dolusu mandalina vardi, bu arada amcam yanıma geldi ve cuvali karistirdigimi gordu ve bir şeyler soyledi. Bu arada cuvali karistirirken içinden mandalina hariçinde daha farkli meyveler de cikti cuvaldan. Tabirini merakla bekliyorum. Teşekkürler. Gönderen İrfan.

Rüyada çuval dolusu mandalina görmek tabiri

İrfan merhaba, bu güzel rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyan oldukça hayırlı mesajlar vermektedir.

Rüyada mandalina görmek zevk ve kazanç anlamına gelir, zevkli geçecek bol kazançlı döneme girdiğinizi belirtir. mandalina yemek sıcak bir yere güzel bir tatil yapmak arzunuz anlamına gelir. ağaçtan mandalina toplamak gerçek yaşamınızda beklenmedik bir görüşme olacağını ifade ederken size yakın biri tarafından destek verileceğini işaret eder. mandalina almak ev yaşamında, evinizde mutlu ve sağlıklı bir yaşam delaletidir.

Rüyada amca, amcayı, amcasını görmek Kendi ayaklarınızın üstünde durmanız gerektiğine ve akrabalarınızdan birinin ölümünü bekleyip oradan umutlanmanın hiçbir anlamı olmadığına işarettir, umutlarınızın boş olduğunu ifade eder.

Rüyada meyve görmek hayırlı bir iş yapacağınızı ve bu iş sayesinde çok para kazanıp zengin olmak ve saygınlık kazanmak anlamına gelir. Olgunlaşmamış meyve yemek iyiye yorumlanmaz, kötü haber almak olarak yorumlanır. Ağaçta olgunlaşmış meyve görmek bolluk ve bereket müjdeler. Yeşil veya olgunlaşmamış meyve görmek kimi kararları alırken daha sakin davranmanız gerektiğine işaret eder. Meyve yemek mutluluk anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mandalina görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çuval Dolusu Mandalina Görmek” için 2 yanıt

Rüyada mandalina ağacı görmek
Rüyamda ilk önce bir sokaktan geçiyorum, mandalina ağacı dolup taşmış dallarında, biraz yürüdükten sonra bir çeşme başına geçiyorum, gürül gürül akan tertemiz bir su var, içmek için bardağa bakıyorum bardağın pis olduğunu görüyorum, bende avuçlarımla içiyorum suyu, rüyamı yanıtlarsanız çok sevinirim

Rüyanız çok kıymetli mesajlar vermektedir. Ancak böylesine değerli rüyaları gönderirken mutlaka kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz, aksi takdirde sadece genel cevaplar verilebilmektedir.
Rüyanızdaki unsurlar ( üstü meyve dolu mandalina ağacı, gürül gürül akan su) inanılmaz derecede büyük kısmet, bereket ve bolluğu işaret ederken pis bardak ise sizin bu berekete erişmene engel bir şeyler olduğunu göstermektedir.
Ancak sizin bardağı kullanmadan el ile suyu içmeniz, bir çaresini bulup, size engel olan sorunu aşacağınızı göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir