Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Çuval Ve Çeyiz Görmek

Rüyada çuval ve çeyiz görmek neye işarettir?

Rüyanızın başlığı: çuval içinde çeyiz.

Rüyanızın detayı : 30 yaşında ev hanımı evli bayanım. Rüyamda çuval içerisinde çeyiz gördüm ama bu çeyiz çuvalı benim değildi ve çuvaldaki çeyizlerin kime ait olduğunu bilmiyorum. Sonra bir minibus ile birileri geldi ve çuvallara konulmuş çeyizleri alıp gittiler. Rüya yorumu nedir?

Rüyada çuval ve çeyiz görmek neye yorulur?

Rüyada çuval görülmesi planlanmayan ya da bilinmeyen bir yolculuğa rivayet edilir. Rüyada çeyiz görmek; Bekarlar için evlilik isteğini, evlenmek, yuva kurmak, sahiplenmek arzusunu işaret eder. Evliler için mal, mülk sahibi olmak arzusunu işaret eder.

Rüyada minibüs görmek rüya sahibi için sahip olduğu hırs, mücadele ve rekabetçi özelliklerini iyi değerlendirmesi gerektiğini ve bu sayede yaşamın zorluklarını daha kolay yeneceğini anlatır.

Sonuç olarak rüyanız bir mal, mülk sahibi olma isteğinizi bir süreliğine ertelediğini işaret etmektedir.

“Rüyada Çuval Ve Çeyiz Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda küçük bir bebek gördüm. Çuval gibi bir şeyin içinde, annesinin kucağındaydı. Başında kan gördüğümü hatırlıyorum, yeni doğmuş bir bebek ama başında bir tuhaflık fark ediyorum, özellikle arka kısımları kat kat her an parçalancakmış gibi duruyor. Sonra annemi görüyorum, elindeki tıraş bıçağı ile bebeğin kafasını tıraş ediyor ama kafasında zaten saç yok, kabuklar dökülüyor kafasından. Midemin bulandığını hissettim o an ve hızlıca uzaklaştım, sonrasında da kustum zaten ama sadece tadını hissettim ve tükürdüğüm gözümle görmedim, çünkü etraf fazla aydınlık değildi. Sabaha karşı gördüm bu rüyayı ve çok etkilendim öyle ki uykum dahi kaçtı, bende hemen size yollamak istedim. Rüyama açıklık getirirseniz sevinirim. 19, Erkek, bekar, öğrenci.

Emir merhaba, gördüğün rüya hayatında bir şeye başlamayı veya hayatındaki önemli konuda değişiklik yapmayı planladığını ancak çevrende canını sıkan bazı sebeplerle bunu yapmadığını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir