Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Cüzdan Çaldırmak

Rüyada cüzdan çaldırmak neye işaret eder?

Rüyamda oğlumla eve geliyoruz. ben odaya geçiyorum tv izliyorum, epey bir aradan sonra bakıyorum kapı açık kalmış. Çantam kapının önünde, bakıyorum fermuarı açık. Cüzdanım ve cep telefonum alınmış. Oğluma söyleniyorum niye kapıyı kapatmadın diye. o sırada kapının önünden 5-6 kişi geçiyor. üst kata çıkıyorlar. 2 genç birbirlerine çaktırmadan bir şeyler veriyor. gözüm ilişiyor benim cep telefonu ellerinde. Bağırmaya çalışıyorum 2 kez “hırsız” diyorum ama sesim çıkmıyor.

Topluyorum kendimi bağırmaya başlıyorum. “Hırsız var” diye. Çocuklar hemen kaçmaya başlıyor. Telefonum elinde olan gencin peşine düşüyorum. O önde ben arkada deli gibi koşuyorum. Bir yandan da “durdurun hırsız o” diye bağırıyorum. Bir caddeye geliyoruz 2 yol gidiyor ortada yapı var. Çocuk sağdan gidiyor ben sol yoldan önüne çıkıyorum. Tuttuğum gibi yere yatırıp bağırıyorum. Elinden cüzdanımı ve telefonumu alıyorum. “Abla bu 1 TL de senin” deyip bozuk parayı veriyor. Sonra onu götürüyorlar. Hatırladığım bu kadar. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler. ntetik73

Rüyada cüzdan çaldırmak nasıl yorumlanır?

Merhaba, gördüğünüz rüya, kısa vadede kimi can sıkıcı küçük sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize, hayallerinize kavuşacağınızı simgelemektedir.

“Rüyada Cüzdan Çaldırmak” için 2 yanıt

Şehiriçi halk otobüsünde cüzdanımı tam biri çalacakken farkına varıp cüzdanı kurtarıyorum ve sert bir sekilde benden uzaklaştırıyorum daha sonra farklı yollarla çalmaya çalışırken yine engelliyorum

Rüyamda cantami hirsiz calmis icinde para yokdu ama onemli senetlerim vardi, polise gittim ama polis 1-2 aya zor bulunur dedi, uyandikda ruya oldugunu anladigimda cok sevindim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir