Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyada cüzdan görmek ne demektir?

Rüyada hamileyim. Kocam şehir dışına çıkacağını söylüyor. Arabayla giderken cüzdanını unuttuğunu görüyorum. “Otogardayım, neredesin getireyim” diyorum. “Anlatıcam seviyorum seni” diyor ve telefonu kapatıyor. Sonra eve geliyor yanında bir hamile kadın ile. Kadın hamile birde arkadaşı var yanında. Görünce şaşırıyorum, içim acıyor. Beni kötü duruma sokmaya çalışıyor kocamın gözünde. Kocamda hak veriyor. Kadını göndermeye çalışıyorum, kocamda yirmi lira para veriyor.

Kadın önce alıyor, sonra arkadaşı elinden parayı alıp içeri geri giriyor. 20 değil 5 lira alıyor yeter diye. Kocamın da hoşuna gidiyor ve kapıya geliyor. Hemen kocamı öpüyor, içeri geri giriyor. Bir sürü bahane buluyor gitmemek için. Kocamda haklı buluyor kadını. (Gerçek hayatta da hamileyim.) Lütfen Yorumlayın.

Rüyada cüzdan görmekİsim / Takma isim : nurdan07an
Cinsiyetiniz : bayan
Yaşınız : 26
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : neşeli
Rüyanızın konusu : Aldatma
Anahtar kelimeler : Hamile kadın, Ev, Otogar, Telefon

Rüyada cüzdan görmek neye yorulur?

Rüyanızda bir çok unsur var ve birden fazla olay geçmekte, ancak tüm bunlar kocanızın cüzdan unutması ile başlamakta, bu yüzden rüyanızın ana teması cüzdan olup; Rüyada cüzdan görmek tartışma işaretidir, yakın bir arkadaşınızla tartışacağınız anlamına gelir. Rüyada cüzdan unutmak, bir yerde cüzdanını unuttuğunu görmek, maddi sıkıntı ya da sorunlar nedeniyle kafanızın çok karışık olduğuna işaret eder.

Bu bilgiler ışığında rüyanızın ana mesajı kocanızın parasal sebeplerle kafasının karışık olduğunu göstermesi ve evde yaşanacak bir tartışmaya baştan meydan vermemek için sizin dikkatli olmanız gerektiğidir. Ayrıca lütfen hamile sayfasını ziyaret edip, bilgileri inceleyiniz.

Rüyada cüzdan konusunda ilave bilgiler

Cüzdan bulmak, içi para dolu cüzdan bulduğunu görmek şansınızın artacağına işarettir. Boş bir cüzdan görmek rüyayı gören kişinin özellikle maddi konulardaki hayallerinin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Dolu cüzdan görmek rüyayı gören kişinin veya rüyada görülen cüzdanın sahibinin hayatının ferah olacağına rivayet edilir. Cüzdan kaybetmek, cüzdanını kaybettiğini görmek geçireceğiniz bir hastalık yüzünden uzun bir tedavi göreceğine veya küçük bir maddi kayıp yaşamaya işarettir.

“Rüyada Cüzdan Görmek” için 5 yanıt

Rüyada cüzdanında para görmek
Rüyamda iş arkadaşlarımla bir dükkana giriyoruz, arkadaşım bacakları kısa kapri gibi kumaş pantolon beğeniyor, ben kenarda cüzdanımdan para sayıyorum, miktarı 100 tl civarı, bunun manası nedir?

Rüyada dükkana girmeniz gerçek hayatta karşılanmamış bazı ihtiyaçlarınız olduğunu simgelerken, sizin para saymanız güzel şeylere işaret etmektedir çünkü rüyada para saymak, gerçek yaşamda başarı işaretidir ve bir işte beklemediğiniz kadar başarılı olacaksınız anlamı taşır, güzel sonuçlanacak bir işe yorumlanır.

Rüyamda evleneceğim adamın ablama cüzdan alacağını görmek onun cüzdanı hoşuma gitmediği için yeni güzel bir cüzdan alacağını söylemesi ne anlama gelir.

Aysel merhaba, görmüş olduğun rüya uyanık hayatında büyük ihtimalle bir maddi mesele yüzünden yaşanan bir tartışmaya son vermek istediğini ve bunu başaracağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir