Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyada cüzdan görmek ne demektir?

Rüyada hamileyim. Kocam şehir dışına çıkacağını söylüyor. Arabayla giderken cüzdanını unuttuğunu görüyorum. “Otogardayım, neredesin getireyim” diyorum. “Anlatıcam seviyorum seni” diyor ve telefonu kapatıyor. Sonra eve geliyor yanında bir hamile kadın ile. Kadın hamile birde arkadaşı var yanında. Görünce şaşırıyorum, içim acıyor. Beni kötü duruma sokmaya çalışıyor kocamın gözünde. Kocamda hak veriyor. Kadını göndermeye çalışıyorum, kocamda yirmi lira para veriyor.

Kadın önce alıyor, sonra arkadaşı elinden parayı alıp içeri geri giriyor. 20 değil 5 lira alıyor yeter diye. Kocamın da hoşuna gidiyor ve kapıya geliyor. Hemen kocamı öpüyor, içeri geri giriyor. Bir sürü bahane buluyor gitmemek için. Kocamda haklı buluyor kadını. (Gerçek hayatta da hamileyim.) Lütfen Yorumlayın.

Rüyada cüzdan görmekİsim / Takma isim : nurdan07an
Cinsiyetiniz : bayan
Yaşınız : 26
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : neşeli
Rüyanızın konusu : Aldatma
Anahtar kelimeler : Hamile kadın, Ev, Otogar, Telefon

Rüyada cüzdan görmek neye yorulur?

Rüyanızda bir çok unsur var ve birden fazla olay geçmekte, ancak tüm bunlar kocanızın cüzdan unutması ile başlamakta, bu yüzden rüyanızın ana teması cüzdan olup; Rüyada cüzdan görmek tartışma işaretidir, yakın bir arkadaşınızla tartışacağınız anlamına gelir. Rüyada cüzdan unutmak, bir yerde cüzdanını unuttuğunu görmek, maddi sıkıntı ya da sorunlar nedeniyle kafanızın çok karışık olduğuna işaret eder.

Bu bilgiler ışığında rüyanızın ana mesajı kocanızın parasal sebeplerle kafasının karışık olduğunu göstermesi ve evde yaşanacak bir tartışmaya baştan meydan vermemek için sizin dikkatli olmanız gerektiğidir. Ayrıca lütfen hamile sayfasını ziyaret edip, bilgileri inceleyiniz.

Rüyada cüzdan konusunda ilave bilgiler

Cüzdan bulmak, içi para dolu cüzdan bulduğunu görmek şansınızın artacağına işarettir. Boş bir cüzdan görmek rüyayı gören kişinin özellikle maddi konulardaki hayallerinin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Dolu cüzdan görmek rüyayı gören kişinin veya rüyada görülen cüzdanın sahibinin hayatının ferah olacağına rivayet edilir. Cüzdan kaybetmek, cüzdanını kaybettiğini görmek geçireceğiniz bir hastalık yüzünden uzun bir tedavi göreceğine veya küçük bir maddi kayıp yaşamaya işarettir.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir