Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Cüzdana Para Koymak

Rüyada cüzdana para koymak ne manaya gelir?

Rüyamda iki katlı bir apartmanın ikinci katında balkondayım ama balkonun korkuluk duvarları yok.
Apartman şehrin merkezinde, yakınlarında yüksek binalar var. Balkonda oturmuş vaziyette duruyorum, cüzdanımı çıkarıp yere koyuyorum, cüzdanımda bayağı kağıt para var ve cebimden çok daha fazla kağıt parayı çıkartıyorum, farklı farklı paralar var. Elimle paraları düzeltip cüzdana koyuyorum ve cüzdan dolduğu için zor kapanıyor. ben bunları yaparken kız kardeşimde evin içinden beni izliyormuş.

İşimi bitirdikten sonra eve giriyorum ve evin içinde ilerliyorum, nenem içerideki odadaymış, ona bakmaya gideceğim, evin içinde ilerlerken kendi kendime ”AMAÇ” kelimesini tekrarlıyorum. Nenemin bulunduğu odaya girmek için iki kapı var birinci kapıyı açıyorum ve sonra ikinci kapıyı da açıp içeri hızlıca girince nenem çok fazla korktu hatta onun korkmasından dolayı bende çok korktum sakinleşip ben olduğumu gördü ve rüya bitti. 19 Mayıs 2012, 14:32.

Rüyada cüzdana para koymak neye yorulur?

Merhaba, gördüğünüz rüya sizin için çok önemli mesajlar vermektedir. Rüyanız gerçek yaşamınızda Büyük maddi güç, Yüksek statü, Prestij, Seçkin sosyal çevreye sahip olmak istediğinizi, sizin prestij ve yüksek statü aradığınızı simgelerken bunlara kavuşmak için gerekli alt yapı veya desteğe henüz sahip olmadığınızı işaret etmektedir.

“Rüyada Cüzdana Para Koymak” için 5 yanıt

hiç ummadığım bir şekilde bir anda cüzdanımda iyi bir miktar para çıkıyor. haberim yokmuş bile o paradan ve altın almayı düşünüyorum

Şeyda selam, rüyada beklemediğin bir para görmüş olman şu anda maddi olarak bazı sıkıntılar içinde olduğunu ancak bunun yakında biteceğini, rahata kavuşacağını temsil ederken aynı zamanda rahata kavuştuğun dönemde sahip olduğun şeylerin kıymetini iyi bilmen gerektiğini ifade etmektedir. Daha fazla bilgi için kağıt para ve cüzdan rüya tabiri sayfalarını inceleyebilirsin.

Rüyamda şuan kullandığım siyah kol çantasının içinden bozuk 1 tl leleri toplayıp yine şuan kullandığım mor cüZdanımın içine koydum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir