Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Dağ Aslanı Görmek

Rüyada dağ aslanı görmek neye işaret eder?

Merhaba, 23 yaşındayım, bugün rüyamda büyük, yüksek dağ gibi kayalıkların üzerindeyim, aşağıda bir dağ aslanı görüyorum, aslan da beni görüyor ve bana doğru gelmeye başladı, aslandan korkup kaçmaya çalışıyorum ama aslanın aslında başka bir şey kovaladığını anlıyorum. Sonra uyandım, rüyamın hikmeti nedir acaba? neye alamettir? yardımınız için teşekkür ederim.

Rüyada dağ aslanı görmek yorumu

Merve merhaba, bu çok değerli anlam taşıyan rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüya bazı gizli kalmış içi korkuların nedeniyle bir takım kısmeti ya da fırsatı kaçırdığını belkide hayatını çok olumlu etkileyecek birisi ile tanışma şansını elinle ittiğini göstermektedir.

Rüyada dağ aslanı görmek olası muhtemel (veya görünmeyen insanın arkasında olan) bir tehlikeye, saldırıya veya insanin içinde bulunduğu ruhi ve duygusal bir sıkıntıdan kurtulmak için haykırması veya avaz avaz bağırması olarak yorumlanır. Hal ve hareketlerinizi ve duygularınızı kontrol altında tutunuz mesajı verir. Alternatif olarak dağ aslanı aynı zamanda kişinin, şeref, onur, haysiyet ve gurur sahibi olduğunu gösterir.

“Rüyada Dağ Aslanı Görmek” için bir yanıt

Aslandan korkmak
Ruyamda 2 tane aslan gordum, saldirmadiklari halde korkup kactim ve kacarken camur havuzuna dustum, yuze yuze ciktim ve bir eve geldim, odada 3 tane yatak var, bastakinde kimin yattigini bilmiyorum, ortada ben yatiyorum, diger yatakta esimmis ama kendi esim degil, goruyorum “ben seninle mi evlenmisim, tipe bak” diyorum, dönüyorum arkami yatiyorum, kadin kat kat giyinmis o pijamasını giyerken odanin kapisindan oglumun sesi geliyor, o sirada uyaniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir