Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Dağ Evi Görmek

Rüyada dağ evi görmek ne demektir?

Selamun aleykum, geçen gece rüyamda abimle beraber duruyoruz ve bir takım insanlar bir yöne doğru bakıyorlar, sonra onların baktığı yere bakıyorum bir dağın eteğinde bir dağ evi var ve evin duvarında Arapça çok güzel bir şekilde yazılmış Allah yazısı görüyorum, lütfen bu rüyamı yorumlar mısınız? şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada dağ evi görmek yorumu

Şule merhaba. Rüyada dağ evi görmek, dağda ev görmeniz, yalnızlığı sevmek, kendi başına başarmak, tek başına hedeflerine ulaşmaya yaklaşmakta olduğunuzu simgeler. Detaylı bilgi için ev rüya tabirleri sayfasını ziyaret ediniz.

Evin duvarlarında Allah Yazısı görmeniz  en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, maneviyat ve ilahiyat hakkındaki temiz duygularınızı ifade ederken aynı zamanda korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu gösterir.

“Rüyada Dağ Evi Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda kıyamet koparcasına fırtına ve yükselen sel rüyaları vardı. Bu sırada çocukları almak güvenli bir yere gitmek vardı aklımda. Evim dağ basında bir yerde ahşap bir ev gibi gördüm, buraya çocukların annanesi ve dedesi geliyor, seslenmedim. Biraz uzaklaşınca kendi annem babam geliyor, onlara diyorum ki “çocukları almaya gidiyorum, siz kalın burası güvenli”. Gemiye biniyorum ama normal değil, gemi karada da gidiyor, havıkraftlar gibi. “Çocuklar güvende, bizde” diye bir haber alıyorum, çocuklar eski patronumun yanında olmuş oluyorlar. Oraya gittim her sey yolunda günlük güneşlik bir hava, deniz, kumsalda mangal yakıp kuzu şiş yiyoruz. Kalabalık ortam tanımadıklarımda vardı. Sonra nehirden limana bir gemi yaklaşıyor, insanlar iniyor, çocuklara “bende bu gemiyle geldim buraya” diyorum ve uyanıyorum.

Murat selam, gördüğünüz rüya şu anda hayatınızda çalkantılı bir dönem geçirdiğinizi, başta çocuklarınız olmak üzere sevdikleriniz hakkında bazı endişeleriniz olduğunu ancak hayatınızda gelişecek bazı güzel olaylar sonrası bunların sona erip rahat ve huzura kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir