Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Dağ Evinde Eğlence Görmek

Rüyada dağ evinde eğlence görmek neye işarettir?

Rüyamda bir eğlencedeyim, düğün falan gibi bir dağ evi havasında ailem ve arkadaşlarım var ama çok mutluyum, her yer yemyeşil, ahşap baraka evler var orada annem babam herkes var. Benim üzerim de şifondan yapılmış çok güzel pembeli yeşilli bir elbise var, üstü dekolte altında da kabarık tarlatan var.

Her yeri geziyorum eğlence boyu ama uçar gibi bir ara ailemi atlatıp bir barakada bir erkekle buluşuyorum sonra uyandım ama uyandığımda bile çok mutluydum çok güzeldi. 35 yaşındayım evli iki çocuk annesiyim, şimdiden teşekkürler.

Rüya konusu eğlence, düğün, dağ evi, ahşap baraka evler, şifon elbise, pembeli elbise, yeşilli elbise, dekolte elbise, kabarık tarlatan, bir erkekle buluşmak. 18 Ocak 2010, 00:15

Rüyada dağ evinde eğlenmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız, içinde bulunduğunuz ortamdan veya yaşam şartlarından sıkıldığınızı, bu ortamdan uzaklaşmak, stresinizi atmak isteğinizi simgelemektedir.

“Rüyada Dağ Evinde Eğlence Görmek” için bir yanıt

Selam, ben müzisyenim, ruyamda yengemin doğum gününü çalıyordum ama aynı anda bir asker eğlencesini daha çalmam söylendi, hazırlık yapıyorken kapının önünde birileri kız istiyordu ve yağmur yağmaya başladı, orada bir takım tanıdığım insanları da yüzlerini gördüm ve herkes kaçıyordu. Bir anda mahallede kimse kalmadı, ıslanmadım, bir ihtiyar gelip benimle bir kağıda not almamı söyledi, filanca tarihte bir düğün yapıcam fakat ilahiler kasideler çalacaksın kaça yaparsın dedi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir